Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

aynen hayırlısı olsun dedim çok üzülmedim bu sefer nedense ama eşim çolk üzüldü çok umutluydum bu aydan diyor sarılıp sarılıp durdu

aynen hayırlısı olsun dedim çok üzülmedim bu sefer nedense ama eşim çolk üzüldü çok umutluydum bu aydan diyor sarılıp sarılıp durdu

sende ona sımsıkı sarıl onlarda bizde yorulduk artık RABBİM sonunda mutluluk çığlıklarıyla sarılmak nasip etsin....

gerçekten leyla abla onlarda bizde yorulduk artık kür ismi duyunca bir üşengeçlik bıkkınlık çöküyor ama unutmayalım bu bir imtihan rabbim kazananlardan eylesin burdaki bütün arkadaşlarımın ve benim hayırlısıyla hamileyim doğum yaptım haberlerimizi paylaşmayı nasib etsin

amin cnm benim elbet imtihan hakkıyla veririiz İNŞALLAH ...........o günlerde gelecek................

amin canım inşallah 2015 de bebeklerimize kavuşuruz bende biran önce adetin gelmesini bekliyorum geldiğinde tüp bebek merkezine gidicez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…