Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Merhaba kızlar.. bende heycanla bekliyorum. adetim 9 gün gecikince dr a gittim değerim 84,78 çıktı son adet tarihime göre 9 gün gecikmeye göre değerim düşükmüş dr öle söledi. gebelik var ama sağlıklımı bilemeyiz 2 gün sonra gel kantesti yaptr bidaha sonuçlarına bakalım artışı değerlendirelim dedi. dış gebelik kimyasal gebelik de olabilir dedi. ama kanamam filan yok şükür. 2 gün sonra gittim 130,72 çıktı artış fena değil dedi haftaya gel dedi. çarşamba günü yani yarın gidicem kan vermeye inşallah değerlerim çok artmıştır. sağlıklı bi gebeliktir :KK51: sizinde böle olan varmı aranızda. yada bu konuda bilgisi olan.
buarada progestan verdi alttan kullanıyorum. bakalım ne olacak.. :KK17:

Merhaba kızlar.. bende heycanla bekliyorum. adetim 9 gün gecikince dr a gittim değerim 84,78 çıktı son adet tarihime göre 9 gün gecikmeye göre değerim düşükmüş dr öle söledi. gebelik var ama sağlıklımı bilemeyiz 2 gün sonra gel kantesti yaptr bidaha sonuçlarına bakalım artışı değerlendirelim dedi. dış gebelik kimyasal gebelik de olabilir dedi. ama kanamam filan yok şükür. 2 gün sonra gittim 130,72 çıktı artış fena değil dedi haftaya gel dedi. çarşamba günü yani yarın gidicem kan vermeye inşallah değerlerim çok artmıştır. sağlıklı bi gebeliktir :KK51: sizinde böle olan varmı aranızda. yada bu konuda bilgisi olan.
buarada progestan verdi alttan kullanıyorum. bakalım ne olacak.. :KK17:
cnm böyle olan çok arkadaşımız vardı ve çok şükür gebelikleri sağlıkla ilerliyor....bence ikiye katlarsa iki gün sonrasında yine inşallah problemsizdir anlamına geir gebeliğin....

bende aşılama yaptırıyorum arkadaşlar.bbugün tam 24 ay oldu bekliyorum bebeğimi..ağustos sonunda 2.aşılamayı yaptırıyorum.inşallahhh miss kokusunu içime çekmek nasip olur :KK43:
Hayırlı olur inş 2.asilaman canım. Devlette mi yoksa özelde mi yaptiriyorsun

cnm böyle olan çok arkadaşımız vardı ve çok şükür gebelikleri sağlıkla ilerliyor....bence ikiye katlarsa iki gün sonrasında yine inşallah problemsizdir anlamına geir gebeliğin....
ay inşallah canım yaa senin ağzından Rabbimin kulağına inşallahh.. neden böle oldu bilmiorum ama inşallah sevincimiz gursağımızda kalmaz :KK36:

bende aşılama yaptırıyorum arkadaşlar.bbugün tam 24 ay oldu bekliyorum bebeğimi..ağustos sonunda 2.aşılamayı yaptırıyorum.inşallahhh miss kokusunu içime çekmek nasip olur :KK43:
hayırlısı olsun canım.. inşallah tez vakitte hepimiz kavuşuruz meleklerimize :KK51:

Leyla kız dün sağ kasigim acayip şişti ağrı yaptı. Bugunde sanki adet olacakmisim gibi sancim var.ne bu şimdi. Adet olmama daha çok varki.

yumurtlamada olabilir yumurta gelişiyor da olabilir adet tarihine göre kaç gün var?
Ya aslında ayin 26 27 si gibi adet olmam lazım. Acaba evde ovulasyon testi var bi denesem mi ki? Ben bu ay yumurtladim adetin 3.gunu doktor yumurtladin dedi. 2kere yumurtlama oluyor muki 1 ayda

Slm kizlar bende bu ay asilama yaptircaktim ama... Hastalanmadim. Doktor tahlil istedi protestonun 1.24 cikti...ilac verdi ve on gün sora hasta olacakmisim...eylüle kaldi yani.... Her ay düzenli olan hastaligim bu ay olmadi.... Çok üzüldüm ama sonrada vakti var galiba dedim... İnş. Eylül de olur bebisime kavuşurdum... Çok zor ya

X