Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Slm kizlar bende bu ay asilama yaptircaktim ama... Hastalanmadim. Doktor tahlil istedi protestonun 1.24 cikti...ilac verdi ve on gün sora hasta olacakmisim...eylüle kaldi yani.... Her ay düzenli olan hastaligim bu ay olmadi.... Çok üzüldüm ama sonrada vakti var galiba dedim... İnş. Eylül de olur bebisime kavuşurdum... Çok zor ya
canım aşılamayı hangi sorundan sonra geçtiniz bir de özel dmi yaptıracaksın aşılamayı???

canım aşılamayı hangi sorundan sonra geçtiniz bir de özel dmi yaptıracaksın aşılamayı???
Biz bir yil bekledik doğal yolla olurmu diye olmadi. Esim de sorun var canim o yüzden doktora gittik doktor çok büyük sorunununz yok asilama yapalim dedi... Öğle karar verdik yani

Slm kizlar bende bu ay asilama yaptircaktim ama... Hastalanmadim. Doktor tahlil istedi protestonun 1.24 cikti...ilac verdi ve on gün sora hasta olacakmisim...eylüle kaldi yani.... Her ay düzenli olan hastaligim bu ay olmadi.... Çok üzüldüm ama sonrada vakti var galiba dedim... İnş. Eylül de olur bebisime kavuşurdum... Çok zor ya
nasıl yani canım hasta olmadınmu bu ay bende hasta olmadım 18 gün geçti test yaptım bişe çıkmadı

Canim üzülme bak ben ilk asilamami mayısta yaptırdım. Ogun bu gün bi türlü 2.ye gcemedik. Hep bi aksilik çıktı. Demekki herseyde vardır bi Hayır. Ins 2.asilamanin sonucu pozitif olur :KK66:

Biz bir yil bekledik doğal yolla olurmu diye olmadi. Esim de sorun var canim o yüzden doktora gittik doktor çok büyük sorunununz yok asilama yapalim dedi... Öğle karar verdik yani
cevbaın için teşekkürler canım bizimde 1 buçuk yıldır olmuyor eşim ameliyat oldu varikosel bir ay sadece değerlerimiz iyi çıktı o ay hamile kalıp düşürdüm 4 aydır da tık yok ve tahlil sonuçlarımız çok kötü geldi &5 hareketlilik ve morfoloji 2 bende doktorlarıma sordum aşılamayı deperleriniz biraz daha düzelsin yapalım dedi ikisi de kafam allak bullak oldu o yüzden sordum canım araştırıyorum olmadı başka doktora gidicem

hoşgeldin cnm bencede üzülme elbet vakti var inşallah birgün o melekleri kucağımıza sağlıkla alacağız:)

nasıl yani canım hasta olmadınmu bu ay bende hasta olmadım 18 gün geçti test yaptım bişe çıkmadı
Yok olmadim cnm.... Benim biraz uzun hikaye... Biz haziranda doktora gittik... Bi takim testler yaptirdik. Rahim filmi çekildim. Rahim çizme operasyonu oldum. Hormonlara bakildi. İlaç verdi kullandik. Temmuz da gittik doğum kontrol hapi verdi. Yumurtaları dinlendirelim dedi. Bende bu arada rahim çizildiği için sürekli kanamam oldu. Ağustosta da kontrol hapini biraktim adet olunca ignelere baslicaktik. Adet olmadim. Doktor cagirdi gittik kan tahlili yaptı iste progesteron düşük olduğu için ilaç verdi on gün kullan adet olunca gel dedi. Gidip ignelere baslicaz iste... Nasip olursa eylulde asilama yapilacak inş.

X