Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

aşılama yada tüp kararı doktor mu veriyor acaba siz mi?
benim doktora kalsa 6.klomeni kullanıp olmazsa aşılama ama ben bu süreçleri üstemiyorum direk merkez doktoruna gidicem eşimde kendi doktoruna ayıp olur ona da söyle diyor bilmiyorum görüşmeye giderim herhalde onunla da ben başlıcam diye

benim doktora kalsa 6.klomeni kullanıp olmazsa aşılama ama ben bu süreçleri üstemiyorum direk merkez doktoruna gidicem eşimde kendi doktoruna ayıp olur ona da söyle diyor bilmiyorum görüşmeye giderim herhalde onunla da ben başlıcam diye
benimki aşılama olsun diyor hemen tüpe başlamayalım diyo bende kararızım bu arada ameliyattan ne kadar sonra eşin test vermişti hatırlıyormusun....bu ayın 20 sinde bizim 3 ay doluyo......

benimki aşılama olsun diyor hemen tüpe başlamayalım diyo bende kararızım bu arada ameliyattan ne kadar sonra eşin test vermişti hatırlıyormusun....bu ayın 20 sinde bizim 3 ay doluyo......
3 de verdik kötü idi 4 verdiğimizde iyi çıkmıştı o ay da ben hamile kalmıştım...eşimde aşılamayı deneyelim diyor ama masrafları yüksek oluyor aşılamanın da ki başarı sansı düşük

3 de verdik kötü idi 4 verdiğimizde iyi çıkmıştı o ay da ben hamile kalmıştım...eşimde aşılamayı deneyelim diyor ama masrafları yüksek oluyor aşılamanın da ki başarı sansı düşük
en iyisi biraz daha bekleyelim medicana ya da medical parka gideceğiz ama gitmeden ocak sonu test verir o zaman bizimki de.................evet özellikle ilki başarısız olabiliyormuş galiba ...o sürece de kendimi hazırlamam lazım offf demet offff ..........

en iyisi biraz daha bekleyelim medicana ya da medical parka gideceğiz ama gitmeden ocak sonu test verir o zaman bizimki de.................evet özellikle ilki başarısız olabiliyormuş galiba ...o sürece de kendimi hazırlamam lazım offf demet offff ..........
3 ayı doldurun öle gidin canım düzelmesi 6 ayı alıyor hatta bizim bir iyi bir kötü çıkıyor en sonki test çok çok iyidi umarım sizin hep iyi çıkar öle gider

3 ayı doldurun öle gidin canım düzelmesi 6 ayı alıyor hatta bizim bir iyi bir kötü çıkıyor en sonki test çok çok iyidi umarım sizin hep iyi çıkar öle gider
birde bu durum var acaba düzeldimi doktor 4 damarı bağladık dedi ve başlangıçtı sözde anlayamadım.......benim ilk hamiş kaldığımda sayı çok iyiydi ama morfoloji düşüktü galiba arkadaşımla beraber hamiş kalmıştık kızı şimdi 1 yaşında:)

birde bu durum var acaba düzeldimi doktor 4 damarı bağladık dedi ve başlangıçtı sözde anlayamadım.......benim ilk hamiş kaldığımda sayı çok iyiydi ama morfoloji düşüktü galiba arkadaşımla beraber hamiş kalmıştık kızı şimdi 1 yaşında:)
nasip kısmet canım bu işler bizimde olacak inşallah inanıyorum bende...birde varikosel sperm tahlilinde dalgalanmalara neden oluyor bunun çözümü osla çok iyi olur da...biz halen keçiboynuzu kürü içiyoruz azalma olmasın diye

cnm benim hayırlısı olsun en iyisini yapıyorsun hep erteleniyor bişeyler çıkıyor en iyisi kırmızılar gelirse ki İNŞALLAH gelmez temennim o ama gelirse hemencecik gidin başlayın......hem bana da tüm arkadaşlarada rehberlik edersin......sonra gelsin bebeler...bu arada ikiz istiyorum varmı böle düşüncen?
kuzum 35 yaş üstünde iki tane koyuyolarmış eltime öle dediler ama dışarıda birden fazla döllüyolarmış transferde en sağlıklısını yerleştiriyolarmış

aynen canım özel hayat ya benim içimde bulunduğum durumdan dolayı ğstğme geliyor gibi herşey kendimi evin içinde yanlız hissediyor gibiyim nedenini bulmaya çalışırken hep eşimde buldum sorunu eee birde aile olayları var biliyorsun dün kardeşimle konuştuk o da abla bekle dedi iyice bulandı kafa oofffff leylam offff :KK43: neden böyle oldu çözmeye çalışıyorum dün akşamdan yatana kadar sebepsiz bir şekilde ağladım sanırım ruh halim pek iyi değil
noldu sana kuuzm neden bu kadar karamsarlaştın sen bakimm ?

kardeşim hep abla boşver abla boşver diyen biri idi ama artık abla senin sağlığın gidecek elden diye korkuyorum diyor o boşan falan demiyor zaten ama bebek için acele etme falan diyor...sanırım ben çok hassas dönemdeyim üstüne birde ailesi girince eşimin yaptıkları gözüme batmaya başladı aslında zaman en iyi ilaç bnu biliyorum bakalım hayırlısı herşeyin ya canım...hormonlarımın oyunu galiba bana bunlar
canım sen biraz tedirgin oldum ama tedaviyede bu ruh hali ile başlaman hiç doğru değil bence eşin konusu eşinle konuşamayacak biri değilsin eğer bir problem varsa tek başıa üstesinden gelmeye çalışma daha çok yıpranırsın üzülürsün bu eziyeti kendine yapma tatlım

noldu sana kuuzm neden bu kadar karamsarlaştın sen bakimm ?
canım sen biraz tedirgin oldum ama tedaviyede bu ruh hali ile başlaman hiç doğru değil bence eşin konusu eşinle konuşamayacak biri değilsin eğer bir problem varsa tek başıa üstesinden gelmeye çalışma daha çok yıpranırsın üzülürsün bu eziyeti kendine yapma tatlım
canım sanırım bu tedavi süreci yıprattı beni duygusala bağladım eşime söylüyorum aslında ama ne bileyim hep aynı düzelme yok gibi geliyor ama bugün daha iyiyim düne göre inşallah düzelir 1 haftaya arada gelirler bana böyle :KK43:

X