Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

söktürücü içiyorum şu an işte adet olunca klomene başlayacağım ama ben iyi değilim leyla :KK43: yani bu meselelerden dolayı deil aslnda ama cok sıkıldım herseyden

aynen öyle canım kimseyi görmek istemiyorum eşimi bile yalnz kalmak istiyorum biraz içim dolu dolu böyle ağlamak istiyorum ama ağlasam bin tane soru bu sefer o kendini kötü hissedecek benmle mutsuzmusun die

aynen öyle canım kimseyi görmek istemiyorum eşimi bile yalnz kalmak istiyorum biraz içim dolu dolu böyle ağlamak istiyorum ama ağlasam bin tane soru bu sefer o kendini kötü hissedecek benmle mutsuzmusun die
eskiden çok çabuk ağlardım yani ortam ne olursa olsun akıtırdım şimdi kendimi ağlayamamakla daha da sorunlu hissediyorum ağlamak rahatlamaktır aslında ağla ve rahatla mutsuzluk değildir herzaman nedeni belki hayalkırıklığı belki yorgunluk belkide umuttur nedeni ama bence bu konuda kendini kasma eşine sonrasında anlat nedenini bilmediğini ama kendisiylede alakalı olmadığını......inan daha da rahatlarsın tutma kendini.........

öyle olmuo işte ne yazııkkı bi iki kere oldu böyle içim cok dolu falan dedim bişe yok dedim mewsimden belkide hawadan vs ama yok inanmıo bu sefer günlerce ona zehir oluo hayat borçlarımz war biraz onlardan sanıo falan filan işte

Kızlar ben bu ay adetimle beraber tüp bebek merkezine gidiyorum doktorun konuşmasına göre ocak şubatta başlıyoruz tedaviye...şuan adetin gelmesini bekliyorum çatlatma iğnesinin 14.günü bugün yarın gelir sanırım adet sonra ya bismillah deyip başlıcam

Kızlar ben bu ay adetimle beraber tüp bebek merkezine gidiyorum doktorun konuşmasına göre ocak şubatta başlıyoruz tedaviye...şuan adetin gelmesini bekliyorum çatlatma iğnesinin 14.günü bugün yarın gelir sanırım adet sonra ya bismillah deyip başlıcam
belki hamissindir neden bole karamsar bakiyosun kuzum ?

öyle olmuo işte ne yazııkkı bi iki kere oldu böyle içim cok dolu falan dedim bişe yok dedim mewsimden belkide hawadan vs ama yok inanmıo bu sefer günlerce ona zehir oluo hayat borçlarımz war biraz onlardan sanıo falan filan işte
Canim sen sokturucu nie iciosun bana da dr verdi tedaviyi erkene almak icin ama korkuyorum olmayan dengem daha beter bozulur gider diye endiseliyim

Askinda bugun birazda olsa mutluyum gelinim hamis sanirim kan degeri 12 cikmis insallah ersembe daha da sevinicez kendi derdimi unuttum onlarin mutlu haberiyle:)

Canim sen sokturucu nie iciosun bana da dr verdi tedaviyi erkene almak icin ama korkuyorum olmayan dengem daha beter bozulur gider diye endiseliyim
canım benim adet 4 aydr falan dengeyi şaşrdı olmuyorum zamanı gectı yıne 10 gün hamilede deilim söktürücüyle adet oluyorum sonra klomene başlıcam

canım benim adet 4 aydr falan dengeyi şaşrdı olmuyorum zamanı gectı yıne 10 gün hamilede deilim söktürücüyle adet oluyorum sonra klomene başlıcam
banada dr yumurta yok dedi bu ay geçen ay kist olduğundan herhalde söktürücü kullanalım sonra tedavi dedi yoksa adet olman gecikir dedi bakalım bende bekliyorum derin düşüncelerdeyim :)

çok sağol canım korunma süresini 6 ay korunma süresi verdi dr şimdilik

amin canım inşallah

amin canım hepimiz inşallah raporluyum 1 ay kdr şimdilik annemde kalıyorum kıpırdayamıyorum hiç
sen kendini rahat hissedince başlarsın kuzum nie verioki bu korunmayı sanki kaç yaşındaydın sen kuzum

banada dr yumurta yok dedi bu ay geçen ay kist olduğundan herhalde söktürücü kullanalım sonra tedavi dedi yoksa adet olman gecikir dedi bakalım bende bekliyorum derin düşüncelerdeyim :)
canm aynen dr banada dedi bu ay yumurta olmamş die o yüzden adet olmamşsn dedi pko warmı sende de

X