Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım sanırım bu tedavi süreci yıprattı beni duygusala bağladım eşime söylüyorum aslında ama ne bileyim hep aynı düzelme yok gibi geliyor ama bugün daha iyiyim düne göre inşallah düzelir 1 haftaya arada gelirler bana böyle :KK43:
Canim sen basarisizliklar yuzunden yipratmissin kendini evet haklisin zor bir surec Allahim herkese sabir versin kendini toplmaya calis esinle oln sorun benimki gibi ailesi yuzundense hic huzurunu onlar icin bozma esin ozunde iyi biri olmsaydi sanirim onu secmez evlenmezdin kuzum sen kafani dagit esinle uiyi seyler konusup guzel vakit gecirip atlatacaksin insallahhh

Kizlar ben bi tuhafim haaa yumurta yok onu anladim tamam dr iki kez soledi :)ama bir haftadir goguslerim cok sis kasik batmalarim var dunden beride sari akintim geliyo bayagi bayagi namaz kilarken surekli camasir ped degistiriyorum sizce neden ? Sogan suyu diycem son r gun kaldi akinti oondansa gosgusler neden fora ezelim sende boole oldumu

Kizlar ben bi tuhafim haaa yumurta yok onu anladim tamam dr iki kez soledi :)ama bir haftadir goguslerim cok sis kasik batmalarim var dunden beride sari akintim geliyo bayagi bayagi namaz kilarken surekli camasir ped degistiriyorum sizce neden ? Sogan suyu diycem son r gun kaldi akinti oondansa gosgusler neden fora ezelim sende boole oldumu
cnm sen geçmi yumurtluyorsun yoksa anlamadımki ya da adete kaç gün var demişsin anlamadım?

cnm sen geçmi yumurtluyorsun yoksa anlamadımki ya da adete kaç gün var demişsin anlamadım?
yok kuzum yumurtanin y si yok dedi dr dun yine gittim baktirdim acaba mi diye ama yok kizim yumurta sokturucuyu ic dedi ama soramadim erken yumurtlamis olabilirmiuyim bu suan belli olurmu diye utandim soramdim :KK43: bende kendimi cozemedim leylam normalde 20 aralik ama dr daha gec adete benzer bir belirti yok dedi :KK43:

yok kuzum yumurtanin y si yok dedi dr dun yine gittim baktirdim acaba mi diye ama yok kizim yumurta sokturucuyu ic dedi ama soramadim erken yumurtlamis olabilirmiuyim bu suan belli olurmu diye utandim soramdim :KK43: bende kendimi cozemedim leylam normalde 20 aralik ama dr daha gec adete benzer bir belirti yok dedi :KK43:
bALIM BENİMDE BAZI AYLAR YUMURTLAMA GÜNLERİNDE GÖĞSÜM ŞİŞER BAK ŞİMDİ AKLIMA KURT DÜŞTÜ ACABA BÖYLESİ AYLARDA YUMURTLAMIYOZMUKİ

ewet canım adet belirtilerini yaşıorum ama bişe yok benmde akıntım çok akıntı olunca insan acaba dio dimi :)

bALIM BENİMDE BAZI AYLAR YUMURTLAMA GÜNLERİNDE GÖĞSÜM ŞİŞER BAK ŞİMDİ AKLIMA KURT DÜŞTÜ ACABA BÖYLESİ AYLARDA YUMURTLAMIYOZMUKİ
ayy hiçç bilmiyorum yaaa ama geçen haftada yazmıştım yumurtlama sanmıştım ne bilim gögüslerim çok şişti ve ağırıyo anlamadım yok canım sizde öle bi problem yoktur inşallah benim vücut tuhaftır ondandır büyük bir ihtimal

ewet canım adet belirtilerini yaşıorum ama bişe yok benmde akıntım çok akıntı olunca insan acaba dio dimi :)
evet ayy bir tuhafım bende kendimi çözemedim akıntı var gögüsler fora ama yumoş yok nasıl bir tuhafım yaaa umut değilde vücudumun oyun oynamasından sıkıldım artıkınnn

ALLAH sonun hayır etsin belki de hamişsindir kuzum hiç belli olmaz ulrasonda bazen yanıltanbiliyor bu sıpalar saklanıyorlar çok duyduk:)
yok artıkk öle bir umut olduğunu sanmam ama tabi pazartesi bir test yaparım yanii bağımlılık yaptı nede olsaaa :KK48::KK48::KK48::KK48:döllenen yumoş varsada tüplerdedi yani rahme inmemiştir keseyi felan göremez sonuçta:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

canım hamilelik yoktur çünkü öyle bi şüphe olduğunda söktürücü wermezler kolay kolay kese hemen görünmüo tabi testte de cıkmıosa rahim duvarına bakıolar eğer hamilelik oldugundaki gibi kalınsa bekletiolar

X