Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

kızlar bişey anlatayım gülün:)benimki 3 gündür işten yorgun geliyor ne konuşuyor ne de üstünü hemen değiştiriyor paso tv izliyor bakıyor bende kendisine ilişecem tartışacağım hani ilgisizsin diye dün akşam geldi yine aynı bende aldım teli elime oyun oynuyom bir baktım adam naptın bugün dedi ben şokla suratına baktımdönmüş bana sen sadece oyun oyna tel elinden düşmesin alıkoymayayım diyor ölürmüsün öldürürmüsün:KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

günaydın cnm nasılsın ,nasıl yumoşlarlla aran?
Ayyy dun 12. Gundu calistik guzelcede ben ovulasyon felan yapmiyorum oyle cift gunlerde calisiyorum ama yarin dr gidicem kist kaybolmusmu yumos olmusmu ne zaman catlar die beklemedeyim :) aslinda hergun yapican ya bir var biryok tutmuyo iste :KK43:

Ayyy dun 12. Gundu calistik guzelcede ben ovulasyon felan yapmiyorum oyle cift gunlerde calisiyorum ama yarin dr gidicem kist kaybolmusmu yumos olmusmu ne zaman catlar die beklemedeyim :) aslinda hergun yapican ya bir var biryok tutmuyo iste :KK43:
canım tutacağı varsa inan bir kerede de oluyor burada çok örnek verecek arkadaşlar var inan ..........kısmet herşey üstümüze düşeni yapalım bakalım sonu nasip....senin taktiği ilk kez duymuştum mesela deniyoz şimdi nolacak bakalım......

canım tutacağı varsa inan bir kerede de oluyor burada çok örnek verecek arkadaşlar var inan ..........kısmet herşey üstümüze düşeni yapalım bakalım sonu nasip....senin taktiği ilk kez duymuştum mesela deniyoz şimdi nolacak bakalım......
ayyy bende deniyorum denediğim 2 ayda hamiş kalmıştım bakalım inşallah yine tutar tabi ya bakalım Allah ne zaman olsun diycek biz çırpınıozda bakalım :)

hayırlı günler leyla ablacım nasılsın?bu gün bat günümdü vee yine sonuç aynı 2014 iyi geçmedi gebe olmak bu yıl kısmet değilmiş:KK61::KK61::KK61:
yeni taktik ne canım bu gün evden çıkmak istemiyorum battaniyeyi kafama çekip karanlıkta durmak istiyorumm

X