Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

inşallah canım ama ağrım yok sızım yok belirti yok ara ara su gibi akıntı o da normal miş bilmiyorum ama şuanlık hamilelik belirtilerini vücudumda barındırmıyorum :)
kuzum oğlumda sık idrar bile günüm geçtikten sonra başlamıştı hamişlik kişiden kişiye çok değişirmiş kimi tutunduğu gün belirtilerini gösteriyor kimide çok geç az kaldı hayırlısıyla sevindirirsin bizi İNŞALLAH..........

kuzum oğlumda sık idrar bile günüm geçtikten sonra başlamıştı hamişlik kişiden kişiye çok değişirmiş kimi tutunduğu gün belirtilerini gösteriyor kimide çok geç az kaldı hayırlısıyla sevindirirsin bizi İNŞALLAH..........
ayyy teker teker bu ay yazsak ya hamişim diye ne güzel olur demi...bu araad jeli alıcam eşime de söyledim...birde onu deneyelim dedi

günaydın cnm iyiyiz beklemedeyiz sen naptın kuşum?
bizde iyiyiz canım bugun evdeyim ögleden sonra doktora gidicem seker taraması yapılacak bakalım ne cıkacak sabırsızlıkla bekliyorum
onun dışında evdeyim camasır yıkayayım dedim 1.5 saattir onu sıktırmaya calısıyorum makinaya bişi oldu sıkmıyo dellendim

bizde iyiyiz canım bugun evdeyim ögleden sonra doktora gidicem seker taraması yapılacak bakalım ne cıkacak sabırsızlıkla bekliyorum
onun dışında evdeyim camasır yıkayayım dedim 1.5 saattir onu sıktırmaya calısıyorum makinaya bişi oldu sıkmıyo dellendim
arızalanmış mı kıyamam tam da gününde ?

ay bilmiyorum yaa walla sabah sabah sinirlendirdi beni arada yapıyo böyle 12 yıl oldu sanırım beni degistirin diye sinyal veriyoda anlayan yok :KK70:
valla karşı komşum 4 senelik eşyalarını pat diye değiştirdi bunu da istanbulda gördüm herkes kafasına esince sıkılınca eşylarını değişiyormuş:-)sen geç kalmışsın buraya göre:KK20:

valla karşı komşum 4 senelik eşyalarını pat diye değiştirdi bunu da istanbulda gördüm herkes kafasına esince sıkılınca eşylarını değişiyormuş:-)sen geç kalmışsın buraya göre:KK20:
evin eşyalarını gecen sene degistirdim bende bi makinalar kaldı işte onlarda yavas yavas sıkıntı yaratıyolar

ilaçtan canım ewet malesef ya benim eşyalar daha 1 yıllık ama bende çamaşır makinamı değiştrmek istiyorumm
benimde çamaşır makinası beyazlar hep lekeli hiç memnun değilim kaynımın evindeki makinenin canı çıkmıştı ama beyazları muhteşemdi sırf yeni diye kıyamadım kurdum benimkini ....ama en kısa zamanda bende değiştireceğim......

ayy hadi inşallah yaa inan ben ne hissettim ne oldu hiç hatırlamıyorum zaten biliyosun tek seferde hamile kaldım nasıl oldu onu da anlamamıştım
sürekli uykudaydın kızım ne hissedecen ...............hazal nerdeydin hiç kestirdim biraz......ben gidiyorum biraz kafayı atacam masaya:KK70:bana sor hatırlıyom dün gibi

sürekli uykudaydın kızım ne hissedecen ...............hazal nerdeydin hiç kestirdim biraz......ben gidiyorum biraz kafayı atacam masaya:KK70:bana sor hatırlıyom dün gibi
aaayyyy ewet yaaa cok uykum vardı ama benim hhep cok uykum var kız sewiyorum anacım uykuyu napiim :KK70: birde hani bir kere ilişki olmustu ya umudum yoktu yani hatta esimle konusmustum hap alıyorum senin bişi yaptıgın yok falan diye

X