Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Bende sanirim yumurtlama belirtileri basladi gogusler sisti agiriyo kasiklarim agiriyo cuma ya kadar catlamasam bari cuma dr gidince danamin kuyrugu kopucak insallahhh :)

benim çatlatma iğnesi olduğum o zaman da ikinci çizgi silik çıkmıştı iğnenin etkisi oluo canım bekle biraz inşallah hamilesindir :KK73:

leylam iyim canım işte mide bulantım başladı yine iki gündür ya yarın öğleden sonra 2 de randewum bakalım sen nasılsın kuzum

benim çatlatma iğnesi olduğum o zaman da ikinci çizgi silik çıkmıştı iğnenin etkisi oluo canım bekle biraz inşallah hamilesindir :KK73:
inşallah canım bencede beklemek lazım iğnenin etkisidir diyorum zaten pek umudum yok her ay hüsran olunca bünye alıştı negatife :KK70: :KK70:

yok canım ara ara batmalar var birde karın şişiliği o kadar başkada belirtim yok ara ara su gibi akıntım geliyor birde
cnm hadi hayırlısı su gibi akıntı normalmiymiş....ben iğneyi vurdurduğumda incelemiştim çok ağrılı olanlar vardı ve tutunmadığını söylüyorlardı benim de çok ağrım olmuştu akıntım yoktu ........umarım bu sefer mercimek tutunmuştur:)

cnm hadi hayırlısı su gibi akıntı normalmiymiş....ben iğneyi vurdurduğumda incelemiştim çok ağrılı olanlar vardı ve tutunmadığını söylüyorlardı benim de çok ağrım olmuştu akıntım yoktu ........umarım bu sefer mercimek tutunmuştur:)
inşallah canım ama ağrım yok sızım yok belirti yok ara ara su gibi akıntı o da normal miş bilmiyorum ama şuanlık hamilelik belirtilerini vücudumda barındırmıyorum :)

X