Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

hahaha seninki iyiymiş bebelere bez mama o da olacak inşallah...walla gelmeseydi yanıma yapmazdım ki inadım inattır benim olmazsa olmaz...bir bakıma eşimi de denemiş oldum hemencik yanıma geldi...leyloş biz ocak şubatta başlıyoruz tedaviye tüp için eşimle anlaştık o konuda....siz neye karar verdiniz
cnm bizde aynı tarihe karar verdik beraber hamiş kalacağız seninle valla içime doğuyo ama bizde bir gecikme olabilir çünki 24 ocakta kızkardeşimin nişanı var mersine gideceğiz büyük ihtimal şubatta yani:)))))gelsin bebeler.......

cnm bizde aynı tarihe karar verdik beraber hamiş kalacağız seninle valla içime doğuyo ama bizde bir gecikme olabilir çünki 24 ocakta kızkardeşimin nişanı var mersine gideceğiz büyük ihtimal şubatta yani:)))))gelsin bebeler.......
allah hayırlı ugurlu etsin inşallah...benimde şubata sarkar büyük ihtimalle bana kalsa öteki ay başlarım ama eşim şubatta olsun hem borçları hafifletelim biraz diyor...belki doğumdan sonra ücretsiz izin alırsam diye

allah hayırlı ugurlu etsin inşallah...benimde şubata sarkar büyük ihtimalle bana kalsa öteki ay başlarım ama eşim şubatta olsun hem borçları hafifletelim biraz diyor...belki doğumdan sonra ücretsiz izin alırsam diye
hadi bakalım hayırlısıyla başlayalım artık benimde yaş geçiyor tatlım ondan acele ediyorum yoksa 1 sene daha beklerdim ameliyattan dolayı....kısmet olur inşallah...

yok ciddi ciddi gerçek şaka gibi ama 36.saatte tartıştık uykulu idi mıymıy konuştu bende sinirlendim döndüm arkamı vayyy ben mi arkamı dönen...ben nasıl çocuk istiyormuşum yok o mu evin reisi imiş ben mi anlamıyormuş saydı saydı bende dedim sayacaksan odaya git kalktı gitti 15 dakika sonra tıpış tıpış yanıma geldi beyfendi değerlendirdik ama işte sırf mecburiyetten :)
öle düşünme ama ilk o kaşınmışki kıçını dönüp nie yatıyoda madem istiyo takvimi takip etsinnn amann olsun tatlıya bağlayında mühim diil sende azz bu gecelere özel bişi yap adamda kıçını dönmesin hıhhhh

hahaha seninki iyiymiş bebelere bez mama o da olacak inşallah...walla gelmeseydi yanıma yapmazdım ki inadım inattır benim olmazsa olmaz...bir bakıma eşimi de denemiş oldum hemencik yanıma geldi...leyloş biz ocak şubatta başlıyoruz tedaviye tüp için eşimle anlaştık o konuda....siz neye karar verdiniz
tüp için erken diilmi kuzum aşılama felan yapsanız tüp çok zor bir süreç Allah yardımcınız olsun

ben geçmişi okuyamadım hala malum ev taşıdım daha yerleşmeye çalışıyorum kaçırdığım çok şey var:KK48:.....kaç yaşındasın cnm kaç yıllık evlisin......bu arada ben aşılamayı düşünüyorum hemen tüp olmaz değilmi?

canım ben 27 yaşındayım 13 aylık evliyim haziran 27 de bi düşüğüm oldu kürtaj olmak zorunda kaldım sonra eylül ayında adet döngüm tam anlamıyla düzenlendi gibi şimdi regl oldum zaten soğan kürü yapıcam geçen aydan çatlamamış yumoşum kist olmuş bu ay sanırım benim için pas :) ocak ayı gelsinnn :) esimdede varikosel var keçi boynuzu içiriorum:KK48::KK48::KK48: sende kendinden bahsedermisin canım :)

tüp bebeğe gelince zaten eltimdende bildiğime göre 2 yada 3 aşılama sonrası olmazsa tüpe geçiyolar ya inanın çok sancılı bir dönem oluyomuş Allahım inşallah doğal yolla nasip eder canım

ben geçmişi okuyamadım hala malum ev taşıdım daha yerleşmeye çalışıyorum kaçırdığım çok şey var:KK48:.....kaç yaşındasın cnm kaç yıllık evlisin......bu arada ben aşılamayı düşünüyorum hemen tüp olmaz değilmi?
kuzuummmmm merhabaaa hoşgeldinnnn özledim seni beeeenn.... naptın bitmemiş daha işler

öle düşünme ama ilk o kaşınmışki kıçını dönüp nie yatıyoda madem istiyo takvimi takip etsinnn amann olsun tatlıya bağlayında mühim diil sende azz bu gecelere özel bişi yap adamda kıçını dönmesin hıhhhh
ya benim adam tuhaf biraz hiç olmayacak zamanda istiyor hep :)

ya kuzum aşılama da şans çok düşük olduğu için tüp bebek diyorum...sonuçta 3 aşılama neredeyse 1 tüp bebege denk geliyor...erken mi konusunda evliliğim 2 buçuk yıl oldu artık olsun istiyoruz
ayyy kıyamam bebeğim hakkınızda hayırlısı daha çok gençsiniz ama kuzumm :KK68::KK68::KK68:

X