Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

günaydın arkadaşlar yorucu bir tatil sonunda buradayım........bu kadar geç girmek istemezdim ama anlattığım hastamız malesef pazar sabahı vefat etti ev cenaze evi gibi kaynımda çok üzgün......evde eşyalar bir yerde daha yerleşemedim malum ....hepiniz iyisinizdir İNŞALLAH ...geçmişi ilk fırsatta okuyacağım.....

günaydın arkadaşlar yorucu bir tatil sonunda buradayım........bu kadar geç girmek istemezdim ama anlattığım hastamız malesef pazar sabahı vefat etti ev cenaze evi gibi kaynımda çok üzgün......evde eşyalar bir yerde daha yerleşemedim malum ....hepiniz iyisinizdir İNŞALLAH ...geçmişi ilk fırsatta okuyacağım.....
hoşgeldin canım...ciddimisin o gencecik kız vefat mı ettti allahım beterinden korusun geri de kalanlara sabır versin..bu hafta duyduğum 2.ci kanserden vefat eden haberi

hoşgeldin canım...ciddimisin o gencecik kız vefat mı ettti allahım beterinden korusun geri de kalanlara sabır versin..bu hafta duyduğum 2.ci kanserden vefat eden haberi
evet cnm 26 yaşında gencecik kız 20 gün içinde hayata veda etti kimse inanamıyor ...... anladımki eşlerimizle sağlıkla yaşayalım hayaller elbet gerçekleşir yeterki birlikte olalım mevlam kimseyi ayırmasın.......

canımm :KK43: başınız sağolsun çok üzüldüm kaynına Allah sabır wersin inşallah...

Leylacım hoşgeldin canım.. Rabbim sabırlık versin yakınlarına Allahım cümlemizi muhafaza etsin amin...

kendim vurucam ama nasıl yapıcam hiçbilmiyorum tırsağımda biraz :)
anladım kuzum Allah yardımcın olsun

X