Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Aynen
benimki de öle ayarsız enerji :KK70: dün saat 10 yanaşıyor dedim şimdi değil 36.saatte olacak gitti bir daha geldi 10 dakika aralıklarla delirtti beni kuzum senin yaş kaç idi
aynen benimkide oyle mutfagi toplarken ozellikle sirnasir beni deli eder yani sabahlari durter en sevmedigim saatlerde ister ben 27 yasindayim tatlim eylulde 28 e girdim yasss gecio eminim sen gencsin benden

Aynenaynen benimkide oyle mutfagi toplarken ozellikle sirnasir beni deli eder yani sabahlari durter en sevmedigim saatlerde ister ben 27 yasindayim tatlim eylulde 28 e girdim yasss gecio eminim sen gencsin benden
hahaha aynıyız bende ekimde 28 e girdim :KK70: genciz daha genciz :KK70:

Günaydın kızlar dün çok yoğundum açamadım hiç..
benim kociş geldi çok şükürrrrrrrrrrrr bende dün dru aradım 4 aralık için gün aldım ameliyatınızı planlayalım ctesi günü size dönücez dediler bekliyorum bakalım..

canım ben 27 yaşındayım 13 aylık evliyim haziran 27 de bi düşüğüm oldu kürtaj olmak zorunda kaldım sonra eylül ayında adet döngüm tam anlamıyla düzenlendi gibi şimdi regl oldum zaten soğan kürü yapıcam geçen aydan çatlamamış yumoşum kist olmuş bu ay sanırım benim için pas :) ocak ayı gelsinnn :) esimdede varikosel var keçi boynuzu içiriorum:KK48::KK48::KK48: sende kendinden bahsedermisin canım :)

tüp bebeğe gelince zaten eltimdende bildiğime göre 2 yada 3 aşılama sonrası olmazsa tüpe geçiyolar ya inanın çok sancılı bir dönem oluyomuş Allahım inşallah doğal yolla nasip eder canım
cnm benim de yaş 37 tek yumurtalığım var 3 yıldır evliyim ve bir düşük o da dış gebelimiş son anda farkedildi yani knama başladığında ....eşimde varikoselden ameliyat oldu 2 ay önce böyle işte....tüpten korkuyorum ama aşılamaya daha sıcak bakıyorum umarım gerek kalmaz.......

I
cnm benim de yaş 37 tek yumurtalığım var 3 yıldır evliyim ve bir düşük o da dış gebelimiş son anda farkedildi yani knama başladığında ....eşimde varikoselden ameliyat oldu 2 ay önce böyle işte....tüpten korkuyorum ama aşılamaya daha sıcak bakıyorum umarım gerek kalmaz.......
Insallah canim yaa insallah gerek kalmadan hamile kalirsin benimde gorunmeyen gelisemeyen tek yumurta ikizlerinden biri gelisemedigi icin digerinide kaybettim :KK43: hala unutamiyorumda hayirlisi boyleymis

I
Insallah canim yaa insallah gerek kalmadan hamile kalirsin benimde gorunmeyen gelisemeyen tek yumurta ikizlerinden biri gelisemedigi icin digerinide kaybettim :KK43: hala unutamiyorumda hayirlisi boyleymis
benim yaş geçiyor malesef ......Allah sabrını veriyor cnm bende 5 haftalıktı ama 6 ay depresyona girdim o zamanlar birazda asabileşmiştim çok etkiliyor ama rabbim kimseye daha büyük acılar vermesin böyle bir acıyıda tatırmasın:)

Yok bebegim yaaa ben biraz coktum psikoolojik olarak iyice yaslilik psikolojisine girdim hicbirsey zevk vermiyo olursa bebegimle yeniden hayata donerim
yok ya yaşın daha genç yapma böyle aynısı gerçi ebnde de var ama bebişlerimiz geldiğinde çok güzel olucak allahın izni ile

Günaydın kızlar dün çok yoğundum açamadım hiç..
benim kociş geldi çok şükürrrrrrrrrrrr bende dün dru aradım 4 aralık için gün aldım ameliyatınızı planlayalım ctesi günü size dönücez dediler bekliyorum bakalım..
ayyy hadi gözün aydın canımmm eşine kavuştun ameliyatını da oldun mu allahın izni ile geldin bebişlerin

kızlar ayaktan kan aldırmak şuna işaretmiş :KK70: Daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri dediler ki: Bu rüya uzun süren çabaların sonunda hayalini kurduğu şöhrete , çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği ferahlığa, cefa çekerek kavuştuğu galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek umduğu saygınlığa işarettir.

X