Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

inşallah canım.. sende öle düşünme dr kontrolündesin nasıl olsa sende stres yapma kafana takma demicem ama illaki takıyoruz hepimiz
ayy benim dr bu ayı pas geçelim dedi çatlamamış yumurta varmış onu bekliycez çatlar dedi oda müdahale ederseymiş kist olurmuş bende öğleden sonra başka bi dr gidicem

yok canım bişey vermedi eşimde en o dr sevmedim hastahanedeki dr git dedi onunla devam edelim bu dr ne bilinçsiz ikinci yumurta varmı yokmu bakmadan nasıl çatlama iğnesi yaptı sonra nie bi daha kontrol etmedi die küplere bindi :KK43:
adam haklı benim eşimde seninki gibi ince eleyip sık dokuyan cinstten...bizde burada iyi bir doktor bulduk ama doktor pek takip etmedi kızdı ona göndermedi yine eski doktoruma gidiyorum o da maliyetli oluyor bana ama eşin içi rahat etmeyince mecbur gidiyorum...sende eğer içine sinmediyse değiştir doktorunu

adam haklı benim eşimde seninki gibi ince eleyip sık dokuyan cinstten...bizde burada iyi bir doktor bulduk ama doktor pek takip etmedi kızdı ona göndermedi yine eski doktoruma gidiyorum o da maliyetli oluyor bana ama eşin içi rahat etmeyince mecbur gidiyorum...sende eğer içine sinmediyse değiştir doktorunu
benim bu gittiğim dr özel muaynesi vardı bide adam akıllı ilgilenmedi çatlama iğnesinden sonra insan yumurta çatladımı çatlamadı mı bi bakar zaten orada bi kafası takılmıştı buda üzerine geldi devlet hastahanesindekini bende seviyorumda hijyenik değildir die korktuğumdan değiştirmiştim ama yine kürkçü dükkanına döndümmm :KK48::KK48::KK48::KK48: başkada alternatif yok anacım napim ama bu dr eşimin tahliline bakınca amelyattan sonra değerlendirsek daha iyi dedi ama ben duramam beklemek istemiyorum durum kötü değil diyosunuz lütfen dedim bakalım tahliller çıkınca gitcem yanına

hangisinde rahat hissediyorsan ona git bence canım...bende hem özele hem de devlete gidiyorum...devletteki doktorum eşimin arkadaşı çok iyi ilgileniyor sağolsun ama adam çok ypğun geçen 10.40 randevusuna 12 de aldı o da beni gördü de içeri aldırdı bende çalışıyorum sürekli ona gidemiyorum...mecur özeldekine kaldım o iyi takip falan ediyor moral veriyor hiç nötr değil adam ama bu ay hsg filmi ile beraber muayeneler ve ilaçlar ile beraber 500 ü geçkin ücret ödedim...ama napayım diyorum bebeğimö gelsinde inşallah....sende kürkçü dükkanı falan deme hangisinden memnunsan ona devam et:)

hangisinde rahat hissediyorsan ona git bence canım...bende hem özele hem de devlete gidiyorum...devletteki doktorum eşimin arkadaşı çok iyi ilgileniyor sağolsun ama adam çok ypğun geçen 10.40 randevusuna 12 de aldı o da beni gördü de içeri aldırdı bende çalışıyorum sürekli ona gidemiyorum...mecur özeldekine kaldım o iyi takip falan ediyor moral veriyor hiç nötr değil adam ama bu ay hsg filmi ile beraber muayeneler ve ilaçlar ile beraber 500 ü geçkin ücret ödedim...ama napayım diyorum bebeğimö gelsinde inşallah....sende kürkçü dükkanı falan deme hangisinden memnunsan ona devam et:)
Bende ameliyata ödicem bi dünya para rabbim sağlık versin bi dahada göstermesin inşallah ...

amin canım allah sağlık sıhhat versin inşallah bebişlerimizi de sag salim kucağımıza aldırsın yeter senin ameliyat ne kadarmış
ya benim dr dışardan muaynehanesi var 3500 o istedi 3500de hastane alır dedi ama aynı hastanede sezeryan doğum 5000-4000 değişiyomuş dr oranınsa eğer ama dr dışardan gidince burunlarından kıl aldıttırmıyolarmış banada pahalı gelio ama pazarlık yapcaz artık

geldim canim evet yumurta catlamamis basit kist olmus ama hormon tahlillerin cok iyi dedi bu kist gebelige engel degil simdi yada diger adetle atarsin ilac vermeye gerek yok dedi simdi cidden bu kist varken hamis olabilirmiyim neyse kismette varsa gelir bebisim

Bende de kist olusmustu.adetle atabilirsin dediginde dr a inanmamistim.1kez adet oldum sonra hamile kaldim
Harbiden adetle atiliyor yani :) rahat ol canim

atabilirsin tabi canım bu kistler küçük kistler...hamileliğe engel olmaz bence
inşallah evet küçük 26.8 mm bakalım hayırlısı yaa çörek otu bal tarçın kullanmayı bırakıyım mı o zaman defne bu yumurtayı daha çok büyütmesindeee ayy inşallah gidicem adetin 14. günü takip yapsın die yumoş büyüdü mü ne durumda die :) gel demedi ama ben gitcemmm :KK70:

X