Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Evet iste bende onu cozemedim yumos olmdan adet olunur mu hani bnm bi ark yumurtlayamiyo adet olamio hap kullanio o sekilde adet oluyo ayy sen morlini bozma iyi dusun tahlillerde sen bksana internetten hangisi ne anlama gelio
YA NETTEN BAKTIM BÖYLE OLABİLİYOMUŞ :KK43: YUMURTLAMA OLMAYINCA BİRAZ GEÇ OLUNUYOMUŞ BNİM ADETLERİM HEP DÜZENLİDİR SENEDE Bİ KERE BÖYLE OLABİLİRMİŞ DÜZENLİ OLANLARDA ÇARŞAMBAYI BEKLİCEM İŞTE BAKALIM O DOKTOR NE DİCEK :KK43:

6 kasimda igne olmustum hala adet olmadim o sinirimi bozuyo bebis yok gelsin bari :)
bende iğnenin 17.18 günlerinde adet olurdum seninde öle olacak galiba canım...bozma moralini kuzum iyi olacak öteki ay bende bugün adetin 15.günü gittim doktora daha yumurtalar 13 14 mm de imiş :KK43:

hadi hayırlısı kuzum yeni ay yeni umutlar bu ay kırmızılar gelmicek ama gör bak hemen hamiş kalcaksın :)
pazartesi doktorcumm cagirdi gidicem herhalde klomene basliycaz esim bende gelicem benim testede bi baksin sansimiz neyse ona gore ilac alalim az ihtimalse benim hucreler guclenince baslayalim dedi :) sen bi daha ne zaman gidicen kuzum ? Dr yine diyim azcik taktik versin yaaa

pazartesi doktorcumm cagirdi gidicem herhalde klomene basliycaz esim bende gelicem benim testede bi baksin sansimiz neyse ona gore ilac alalim az ihtimalse benim hucreler guclenince baslayalim dedi :) sen bi daha ne zaman gidicen kuzum ? Dr yine diyim azcik taktik versin yaaa
pazartesi tekrar gidicem canım...ben klomen kullanmıştım takip ediyor işte...senin yumurtalar aslında büyüyor kendiliğinden neden klomen veriyor ki gerçi vardır bir bildiği....bencde eşinin testini de gösterin ama sizin teste iyi idi...

pazartesi tekrar gidicem canım...ben klomen kullanmıştım takip ediyor işte...senin yumurtalar aslında büyüyor kendiliğinden neden klomen veriyor ki gerçi vardır bir bildiği....bencde eşinin testini de gösterin ama sizin teste iyi idi...
evet ya benimde o kafama çok takıldı büyüyo kendisi yaaa o şekilde döllensin oluyosa çunku ne bilim dış etki ilaca sıcak bakamıyorum pek

Kizlar dr gittim muayne etti ve bi. Tane catlamamis yumurtam varmis catlama ignesinden sonra gelismis olabilir dedi simdi napcam tedavi baslamamis dogru olmaz yoksa o yumurta kist olurmus acaba tup tikali mi ondanmi catlamadim

Kizlar dr gittim muayne etti ve bi. Tane catlamamis yumurtam varmis catlama ignesinden sonra gelismis olabilir dedi simdi napcam tedavi baslamamis dogru olmaz yoksa o yumurta kist olurmus acaba tup tikali mi ondanmi catlamadim
sanmıyorum tıkalı tüp ile alakalı olduğunu ayrıca senin tüpler bence açıktır...ilaç falan vermedi mi dışarı atılması için

sanmıyorum tıkalı tüp ile alakalı olduğunu ayrıca senin tüpler bence açıktır...ilaç falan vermedi mi dışarı atılması için
yok canım bişey vermedi eşimde en o dr sevmedim hastahanedeki dr git dedi onunla devam edelim bu dr ne bilinçsiz ikinci yumurta varmı yokmu bakmadan nasıl çatlama iğnesi yaptı sonra nie bi daha kontrol etmedi die küplere bindi :KK43:

X