Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

inşallah bitanem seni asla yalnız bırakmıycazz ve bu süreçleri hep birlikte atlatıcaz inşallahhhhh :KK70:
inşallah canım inşallah :KK19: 2 ay raporlu olucam inşallah iyi olurumda sizi hiç bırakmıcam hepimiz hayırlı güzel haberler veririz inşallah

canım bende myom varmış 10 cm kdr gebe kalınca öğrendim şimdi onun alınması gerekiyomuş

arkadaşlar lütfen yrdım... reglme 5 gün var. gögüslrimde koltuk altına dogru bi agrı sızı var. idrar sıklıgm arttı. ateş 36.7. acaba bunlar belirti olabilirmi. ve bu camaşır suyu nedir ben anamadım :KK43: nolurrrr bişi diyin bana yaa :)

arkadaşlar lütfen yrdım... reglme 5 gün var. gögüslrimde koltuk altına dogru bi agrı sızı var. idrar sıklıgm arttı. ateş 36.7. acaba bunlar belirti olabilirmi. ve bu camaşır suyu nedir ben anamadım :KK43: nolurrrr bişi diyin bana yaa :)
Camasir suyuyla gebelik testi yapiliyormus ama inanmayin boyle seylere ben denedim yalann :) 5 gun yil gelir simdi varsa kan testinde cikar gebelik testinde ise belki..

ayyy benimkide sölediğimi böle anlattıığımı duysa boğar herhaldeeee ahhahahahahha:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Benim soruma cevap yazmamissin ama cidden diz dirsekmis.
ben kazayla yanlis yazdigini dusunmustum.o yuzden sormustum.bikac yorumda daha gorunce baktim netten.
Hadi insallah emeklerin bosa gitmemistir guzel haberlerle gelirsin

X