Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

evet cnm MAŞALLAH .......bebişim aşılama ya da tüp için başvuracağız bizde okumuşsundur dua edersin taaammmmı?
ayy hadi inşallah kuzum yaaa etmem mi kuzum yaaa ben inanıyorum zaten az kaldı ben doğurmadan bi haber vereceksiniz bana... doğurana kadar duymam lazım o mutlu haberi

3000 aşılama için dehşet birşey ki aşılama için o para verilmez zaten tutma ihtimali de düşük...bizim burdaki acıbadem de bile 700 tl aşılama ama içinde sperm yıkama falan var mı bilmiyorum dehşet para ya...senin bat ne zaman

Leylacım dün akşam trt diyanette saraçoğlunun programı vardı leyla adında biri varikoselle ilgili bişeyler sordu tw attı acaba senmisin diye aklımdan geçirmedim değil burda konuşuyoruz ama evimizinde içindeyiz aklımızda dualarda herşeyde :)

bat 18 kasım cnm....evet bencede dehşet bir para?

yok gülüm ben değildim sizlerde benim dualarımdasınız inan........aşılama spermi rahime enjekte ediyorlar tabi kadının yumurtlama zamanı ve klomen tedavisi çatlatma iğnesiyle birlikte bir kısım ilaçlarda takviye diye biliyorum kuzum...

ben olsam buna o parayı vermem hele ki aşılamaya
zaten gitmem oraya gülüm eşime de dedim taş çatlasın 1100 tl imiş napıyor bunlar tüpmü dedim?o da şaşırdı gideriz öğreniriz nasıl olsa dedi şimdi araştırmaya başladım fulya daki bahçeşehirmiydi neydi tam bilmiyorum orayı methediyorlar...

hımm bahçeci diye duydum bende iyi diyorlar istanbulda ne güzel alternatifin çok canım benim öle bir şansım da yok malesef en kötü ihtimal bursaya ya da ankaraya giderim

kızlar bişe sorcam aşılama nasıl oluyor?
aşılama canım bayan yumurtalıkları yeterli büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi yapılıyor 36 saat sonra da eşin sperm veriyor o spermlerin arasından kaliteli ve iyi olanları şırınga yardımıyla bizim rahime gönderiyorlar...normal yoldan tek farkı erkek spermin yıkanması kalitelerin seçilmesi

hımm bahçeci diye duydum bende iyi diyorlar istanbulda ne güzel alternatifin çok canım benim öle bir şansım da yok malesef en kötü ihtimal bursaya ya da ankaraya giderim
dün bir yerde okudum ankara daha başarılıymış gülüm....eşimde mersinde bir git rapor daha kolay olur diyor zaten gidecektim gitmişken öğreneceğim bakalım.....bahçecidir :) isim hafızam kötü

dün bir yerde okudum ankara daha başarılıymış gülüm....eşimde mersinde bir git rapor daha kolay olur diyor zaten gidecektim gitmişken öğreneceğim bakalım.....bahçecidir :) isim hafızam kötü
yani senin vaktin var kuzum ya ne güzel ben çok izin alıp göze batmakta istemiyorum ama bu ay eşim test versin ona göre yol çizicez bizde...eşime de 1 haftadır git diyorum halen gidecek paşa

yani senin vaktin var kuzum ya ne güzel ben çok izin alıp göze batmakta istemiyorum ama bu ay eşim test versin ona göre yol çizicez bizde...eşime de 1 haftadır git diyorum halen gidecek paşa
cnm ya çalışırken zor olur senin için tabi keşke şöyle bir 10 gün izin alsan ya da rapor?ah bu eşler şimdi benimki çok pişman böyle uzadı dinlemedi beni hiç....

cnm ya çalışırken zor olur senin için tabi keşke şöyle bir 10 gün izin alsan ya da rapor?ah bu eşler şimdi benimki çok pişman böyle uzadı dinlemedi beni hiç....
benimki kendini alıştırdı tüp bebeğe o yüzden pek kılını kıpırdatmıyor keçinoynuzu kürüne devam ediyoruz bizde...rapor almasına alırım da kuzum daha sonra işte lazım olursa tekrar alırsam o çok göze batar...devlette millet laf edecek dedikodu yapacak yer arıyor zaten malzeme vermeyim diyorum...

haklısın gülüm tbi Allah kolaylık versin....Ankara Novaart TBM bak burayı çok methediyorlar 38 yaşında bir bayan MAŞALLAH hamiş eşinde problem varmış

Rabbim hepimizin gönlüne göre versin canım.. bunu canlı canlımı yapıyolar peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…