Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

tabiki eklerim cnm ....biraz kendinden bahsedermisin 6 ay olmaması seni endişelendirmesin ama yaş durumun nasıl bilemedim o yüzden doktora gittinmi hiç ?
23 yasındayım canım doktora gıttım esımde gıttı ıkınızdede problem yok dedı stres cok oluo ozellıkle ınsanların soruları bunda cok onemlı role sahıp 9 gun reglıme ınsallah bu sefer olur :)

Selam kızlar ben geldim Nasılsıniz bakim yeni hamisler var mı? Bende yaza kadar hamiş olamazsam yazın tüp bebek yaptiracagim hepimizin hakkında hayırlısı olsun kuzularim
hoşgeldin canım bu ay aşılama yapılacaktı sanırım sana inşallah iyi sonuçlar alırsın tüp bebeğe gerek kalmaz

Selam kızlar ben geldim Nasılsıniz bakim yeni hamisler var mı? Bende yaza kadar hamiş olamazsam yazın tüp bebek yaptiracagim hepimizin hakkında hayırlısı olsun kuzularim
sende düşün tatlım hayırlısıyla biz olması iiçin elimizden geleni yaparız gerisi RABBİM e kalmış..........

cuma günü gitcem doktorum cok ilgili walla bu kadar zaman boşa wakit kaybetmişim sanki adam kendi geldi hsg çekmeye ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…