Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

eskişehir acıbadem ilaçlar ile 7000 -8000 arası imiş raporsuz...izmirde 2 yerde daha sordum onlarda 7 -9 arası bulur demişlerdi raporsuz ama bu fiyatlar
cnm bu raporu medipol veriyormuş diye duydum acaba raporlu ne kadara mal olur en azından yarısıdır galiba.....sadece korkum ilk denemede olmazsa 2. deneme ve sonrakiler için raporu en azından araştırayım dedim de?

cnm bu raporu medipol veriyormuş diye duydum acaba raporlu ne kadara mal olur en azından yarısıdır galiba.....sadece korkum ilk denemede olmazsa 2. deneme ve sonrakiler için raporu en azından araştırayım dedim de?
rapor aslında alabilirsek iyi olur dediğin gibi 2 ya da 3.ye maliyeti düşer biraz bende doktora sorayım bakayım rapor nasıl alınıyor falan diye

Hayıt meyvesi her yaştaki kadın için harika bir bitkisel çaredir. Hayıt yüksek ateş, baş ağrısı, gazlanma ve idrar arttırma için ama en önemlisi günümüzde de devam eden şekliyle "kadın hastalıkları" için tavsiye edile gelmiştir. Hayıt, adet öncesi gerginlik, adet gecikmesi, göğüslerin hassasiyeti, sancı, kramp ve depresyon gibi rahatsızlıkların giderilmesinde veya azaltılmasında etkili olabilmektedir. Hayıt meyvesi, hipofiz bezini uyarır, vücuttaki kadınlık hormonlarını doğal bir şekilde dengeleyerek işlev görür. Hem de bazen sentetik hormon yerleştirme sonucu oluşan yan etkilerin hiçbirine neden olmaksızın. Hayıt, adet öncesi gerginliğe faydasını en az 2 hafta içinde kendini açıkça belli eder. Fakat en iyi sonuç için en az 3 ay süre ile alınmalıdır.

Hayıt adet düzeninizi; ister çok kısa olsun, isterse hiç olmasın, kanama zamanı çok uzun veya çok kısa olsun, kanamanız çok hafif veya ağır olsun her şeyi normale döndürür.

Menopozda: Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa 5 dakika demlenerek içilir.

Adet sancısı: Regl döneminden 2 gün önce bir fincan suda 5 dakika demlenerek içilir ve regl dönemi boyunca tüketilir.

Kısırlık: Adet düzenli hale gelene kadar ortalama 3 ay boyunca sabah ve akşam olmak üzere içilir, adet düzeni sağlandıktan sonra kullanımı bırakılabilir.

Adet düzensizliği: Regl dönemin den 2 gün önce içilir ve regl dönemi boyunca devam edilir.

· Hayıt çayı tarifi: Evde hayıt çayı nasıl hazırlanır?

Öncelikle yarım tatlı kaşığı kadar hayıt tohumu hafifçe ezilir. Ardından, 1 su bardağı kadar suda, bu ezilmiş hayıt tohumları kaynatılır. 10–15 dakika demlenmesi beklendikten sonra hazırlanan hayıt çayı süzülür ve soğutulmadan içilir. Günde 2–3 bardak taze demlenmiş çay soğutulmadan öğün aralarında içilir.

YARARLARI

1. HAYIT, Hormonal tüylenme ve ergenlik dönem sivilcelerinde. (2-3 aylık bir kullanım gerektirebilir.)

2. Adet öncesi ve adet sırasındaki gerginlik, sancı, depresyon ve kramplarda

3. Adet düzensizliğinde

4. Adet düzensizliğinden dolayı hamileliğin gerçekleşmediği durumlarda (12-18 ay gibi bir süre kullanılmalıdır.)

5. Doğum kontrol haplarının kullanımı sonrasında adet düzeni bozulduğunda

6. Menopoz dönemi sıkıntılarında (Sıcak basması, kemik erimesi, kuruluk, baş dönmesi ve depresyon gibi)

7. Rahim - meme kist ve iltihaplarında

8. Üreme organlarını kanserden korumada

9. Bağırsak faaliyetlerinin düzenlenmesinde

10. Damar tıkanıklığında faydalı olmaktadır.

UYARI: Yüksek dozajda hayıt meyvesi yüzeysel karıncalanma duygusuna yol açabilir.

rapor aslında alabilirsek iyi olur dediğin gibi 2 ya da 3.ye maliyeti düşer biraz bende doktora sorayım bakayım rapor nasıl alınıyor falan diye
cnm aşılamaya burdaki medipol 3000 demiş yuh napıyor bunlar bu arada sgk olunca bu fiyat düşüyormu bir sürü soru?neyse evi taşıdıktan sonra gideceğiz bir merkeze eşimle anlaştık yani tahminen adet günlerimde......

Cnm ya eşinde evde oluyormu ? yardımcıdır şimdi?
saolsun yardım eder,, geçen hafta sonu ben mutfağı temizledim dolapların içi dışı o da camları sildi perdeleri yıkadı... bi salon ve yatak odası camını silmedi oraları silemem Hazal onlar ön cam herkes bana bakar dedi iyi tamam dedim ne diyim... banyomu temizledi yıkadı :) çok yardımcı

Sağolsun her eve lazım...benimki de titizdir mutlaka yardımcı olur böyle bir dönemde .....kız şanslımıyız ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…