Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Kız beni eylülün hamarati mi seçtiniz çok sağlıklı bebekler doğurun emi. Bilgisayar garantiye gitti giremiyorum o yüzden yeni gördüm. Hâlâ tahlil yaptirmaya uğraşıyorum hsgde venöz lenfatik reflü çıktı sol tüp reflu yuzunden tam gorulememis. Salı günü zeynep kamile gitcem tahlil isteyip hsg sonucunu göstercem bakalım nolcek. Hepinizi öptüm şekerler

gulkokulum yasuyasu

güzel dilekeriniz için Allah razı olsun.Bugün hepiniz için dua edeceğim.Ben çok inanıyorum buradaki arkadaşların bnm için olan duası da tuttu. Uzun süredir istiyorduk 1 aydır falan buraya yazıyorum ve herkesten bol bol dua istedim. Allah hepimizin dualarını kabul eder inş

Arkadaslar haziran ayı anneleri topiğinden buraya gecen ve sürekli yazıstıgımız güzel anne adaylarına sesleniyoorum ben 10+1 haftalık hamileyim incir kürü falan yapmıstık ozaman hatırlarsanız.Maydonoz süt buharı falan.sogan kürüde yapmıstım.hatta beraber yaptıgımız arkadaslarda vardı.sizde biseyler yokmu ya iyi haberlerinizi bekliyorum.uzun zamandır yoktum buralarda.O kürlerin belkide vesilesiyle tabi önce Allahın izniyle hamile kaldığımı öğrendim.Allhım sizede nasip etsin inşşallahhh en kısa zamandaa.Hepiniz meleklerinize kavusun saglıklı bir sekilde.

ne güzel Allahım sağlıkla kavuştursun dua istiyoruz sizden bende tam üç yıldır bekliyorum

ne güzel Allahım sağlıkla kavuştursun dua istiyoruz sizden bende tam üç yıldır bekliyorum
dualarım sizinle en kisa zamanda kavusursunuz inşallah melehinize.kafanz rahat olsun stres yapmayın hersey beyinde bitiyor. Adet Gününüzden sonra kafa rahat bi şekilde 2gunde bir ilişki yaşayın.yataktan kalmayın yatın acaba tuttumu bu ay hamile kalirmiyim demeyin kendinizde bir sorun olmadığını düşünün benim bir sorunum yok benim herzaman çocuğum olur diye kendinize söyleyin Beyninizi yanıtını.kahve içmeyin sigara içmeyin mumkunse ilişki gecesi vc ye gitmeyin banyo yapmayın ilişkiden sonra sola yatın ben sola yattım o ay.birde ben Eyüp Sultan gitmiştim dua etmiştim.duada önemli.

Hayirli haftasonlariniz olsun kizlar. Bugun muharrem ayinin birinci gunu . Bol bol dua edelim oruc tutabilenler on gun oruc tutsun. Allah kabul etsin.

cnm çok özledik seni ALLAH kolaylık versin çabuk dön......

Hayirli haftasonlariniz olsun kizlar. Bugun muharrem ayinin birinci gunu . Bol bol dua edelim oruc tutabilenler on gun oruc tutsun. Allah kabul etsin.
gülüm keşke dün yazsaydın ben hiç farkına varamadım işten güçten......neyse bol bol dua ederiz birbirimize ....bu arada seni böyle görmek benim için öyle büyük bir umut ki anlatamam MAŞALLAH ALLAHIM ESİRGESİN SİZLERİ.........

Cnm sonra gördüm MAŞALLAH sende hamişsin ALLAHIM ESİRGESİN sağlıkla kucağınıza alın bebişlerinizi İNŞALLAH...

Cansin kiz sen bitanesin. Cabuk isini gucunu bitirde cocuk yap bekliyom:))

Iyi pazarlar kızlar.. benim kırmızılar erken erken geldi dün adet oldum.. 2-3 aydir duzensizlesti sanırım Bidaha ki bat 20 Kasım...

canımm hatrlıyorumm senii ewett hayırlı olsun kuzumm darısı bize inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…