Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canmm inş güzel haberi alırz senden hsg nasıl oldu anlatrmısın
Son derece igrencti cok agladim rahime bi ilac sikildi ve o sivi kasiklarimi yakti ve tuplerim zaten acikmis bosuna canim acidi demiycem cunku simdi icim rahat en azindan kusurum yokmus cunku 14aylik evliyim ve hic korunmadik demekki allahin bi bildigi var demekki
canmm inş güzel haberi alırz senden hsg nasıl oldu anlatrmısın

Son derece igrencti cok agladim rahime bi ilac sikildi ve o sivi kasiklarimi yakti ve tuplerim zaten acikmis bosuna canim acidi demiycem cunku simdi icim rahat en azindan kusurum yokmus cunku 14aylik evliyim ve hic korunmadik demekki allahin bi bildigi var demekki
Tsekkur ederim ayrica insallah rabbim benide istyen butun bayanlarida anne olmak serefini versin ins.

merhabalarrrrr
topiği bulna kadar canım çıktı valla. artık bir güzel haber vermek de bnm hakkım:)

HAMİLEYİM :)))))))))))))) Beta hcg 5861. Allah dualarımı kabul etti.İnş hepinizin güzel haberlerini de duyacağım :))))
CANIM HAYIRLI OLSUN ÇOK SEVİNDİM RABBİM BİZE DE NASİP EDER İNŞALAH BU DEĞER BAT IN KAÇ GÜN GEÇİNCE YAPTIRDIN? DEĞERİN DE MAŞALLAH İYİ:nazar::nazar::nazar:

merhabalarrrrr
topiği bulna kadar canım çıktı valla. artık bir güzel haber vermek de bnm hakkım:)

HAMİLEYİM :)))))))))))))) Beta hcg 5861. Allah dualarımı kabul etti.İnş hepinizin güzel haberlerini de duyacağım :))))
gözün aydın cnm ALLAH sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin.....................

en son 18 eylül dü. ancak bnm çok fazla mide ağrım olduğu için dün acile gittim ve kistim olduğunu patladığını söylediler.kistteki sıvı barsaklara çıkmış.sonrasında birsürü testler. bunun içinde beta da var. kan değerlerim düşük çıktığı için dr bu çok istenmeyen bir durum dedi tekrar kan testi yapıldı falan filan.sonra alttan muayene yapıldı kese görüldü kist patlamasının da çok bi sorun olmadığını söyleyip gönderdiler.

şimdi ben ne yapsam tekrar bi dr a mı gideyim ne zaman gideyim ne yapayım bilemedim :)

gözün aydın cnm ALLAH sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin.....................
Aminnnnnn çok çok çok teşekkürler. buraya daha yazalı 1 2 ay oldu olmadı.hepinizden sürekli dua etmenizi istedim bikliyorsunuz 14 aydır deniyorduk. Allah hepinizden razı olsun sizlerede hayırlısyla tezz zamanda nasip etsin inş

bende çektircemde canım çok korkuyorumm :KK43: benimde 1 yıl oldu ewleneli korktugum içinde anestezili istedim

merhabalarrrrr

ah canımmmmmmmmmmmmm çok sewindimm bereketli topiğimiz maşallahh yaaa oh ohh hayırlı olsunn gözün aydınn

en son 18 eylül dü. ancak bnm çok fazla mide ağrım olduğu için dün acile gittim ve kistim olduğunu patladığını söylediler.kistteki sıvı barsaklara çıkmış.sonrasında birsürü testler. bunun içinde beta da var. kan değerlerim düşük çıktığı için dr bu çok istenmeyen bir durum dedi tekrar kan testi yapıldı falan filan.sonra alttan muayene yapıldı kese görüldü kist patlamasının da çok bi sorun olmadığını söyleyip gönderdiler.

şimdi ben ne yapsam tekrar bi dr a mı gideyim ne zaman gideyim ne yapayım bilemedim :)
CNM BENCE ÖZELDEN DOKTORUN VARSA GİT KAFAN RAHATLAR.......

ah canımmmmmmmmmmmmm çok sewindimm bereketli topiğimiz maşallahh yaaa oh ohh hayırlı olsunn gözün aydınn

çokk teşekkürler vallahi herkese. ama bu topiğimiz neden böle ön sıralarda değilll.bir problem mi var yoksa yahuuuuuu.hadi bana akıl verin ne zaman dr a gideyim ist anadolu yakası bayan dr öneriniz filan var mı?

canklandralım biraz su topiğiiii.bide bu alt tarafa hamilelik takvimi nasıl yapılıyor.onun hayaliyle yaşıyordum da :):KK22:

canım için rahat etsin bulunduğun şehirde araştır iyi bir doktor bul ona da gözük.

KIZLAR YA BİR SÜRÜ İŞİM VAR ARADA BAKABİLİYORUM EV DARMADAĞIN BU BOYA İŞLERİ BİTSEYDİ HAYIRLISIYLA......................

merhabalarrrrr

çooooook güzel çok mutlu oluyorum topiğimiz gerçekten bereketlendi kim ayağını sürdü yahu:KK49:
hayırlı olsun arkadaşm Allahım sağlıklı bir hamilelik nasib etsin bizim için dualarınızda yer ayırın lütfen bir hamile olarak
ve beklemenin ne olduğunu bilen biri olarak:110:

merhabalarrrrr

hayırlı uğurlu olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım darısı başıma bugün adet günüm ve henüz adet belirtisi yok hayırlısı :)

bende çektircemde canım çok korkuyorumm :KK43: benimde 1 yıl oldu ewleneli korktugum içinde anestezili istedim
bende evleneli 14 ay oldu canım anesteji biraz ayılmakta zorluk çekilecek bişey..acı cektim ama en fazla 5 dk sürdü hgs işlemi yine sen bilirsin ama bende kendimi nazlı biri sanarken o işleme dayandım hayırlısı inşallah canım seninde inşallah bebeğin olur

X