Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Günaydın kızlar bende cuma dra gittim adet söktürücü ilaç verdi dün oldum çok şükür eşim yurtdışına gitti onun gelmesini bekliyoruz ameliyat için myomda küçülme olmamış olda kurtul dedi dr Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun dualarınızı esirgemeyin..

cnm RABBİM yardımcın olsun benim miyom gözle görülmeyecek kadar küçüldü soğan suyuyla umarım sende kurtulursun hemen...........

yok canım zaten bu ilacı muhtemelen doğum yapana kadar kullandrcak yarın yada öbür gün arayacağım doktoru bakalım hsg için gün alcam çok korkuyorumm
korkma kuzum benim basit geçti yani korktuğum kadar ağrı olmadı ve benim sağ tüp tıkalı sağ yumurtalığım yok ona rağmen hani geçiş olmadığında zor oluyor diyorlar ya tek tüpüm açıkken bile çok ağrılı olmadı korkma yani.......

yok canım zaten bu ilacı muhtemelen doğum yapana kadar kullandrcak yarın yada öbür gün arayacağım doktoru bakalım hsg için gün alcam çok korkuyorumm
bu ilacı çok araştırmıştın merak ettim sonuç yüzgüldürücü oluyor peki ne kadar sürede gebe kalınıyordu uzun değil dimi?

anestezili olcak zaten leyloş korkuom çünkü çok bu ilaç gebeliği kolaylaştrcı deil tam olarak aslında adet düzeni için pko için

anestezili olcak zaten leyloş korkuom çünkü çok bu ilaç gebeliği kolaylaştrcı deil tam olarak aslında adet düzeni için pko için
anesteziliyse hiç korkma gülüm zaten hissetmiceksin....bu arada bu ilaçla düzene girince doğal olarak yumurtlamada düzene giriyor ozaman.....

bende soğan suyu içcemmi dedim ama korkuyorum bişe olurmu diye
cnm nerdeyse 3 ay kullandım hem adet düzene giriyor hem kist ve miyomu küçültüyor hem iltihap varsa akıntıyı söküyor hem yumurtlamada etkili...yani yan etkisi hiç yok sadece belki zayıflarsın sabah aç karnına akşam aç karnına tüm soğanı 4 e böl kaynat iki bardak suyla inan korkmanı gerektirecek bişey yok....

İyi haftalarrrr hepinizeee.

Güzel ve hayırlı haberler aldığımız bir hafta olur inşşş. Hafta sonu dr a gittim 5+5 im 15 gün sonra kalp atışları için gideceğim hayırlısyla heyecanım dorukta.Bol dua bekliyorum hepinizdennnn :)

MAŞALLAH cnm hayırlı sağlıklı bebeklerinizi kucağınıza alırsınız İNŞALLAH....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…