Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Bebeğin hayırlı olsun canım. 3 gündür acayip midem bulanıyor sabah kalkınca ve gün içinde. Adetime 2 gün var kan versem çıkar mı ? Bide kist var bende o mu patladı yoksa kafam çok karışık
Canım açıkçası kist patlamasını bilmiyorum benim adetime bir hafta vardı sonuç pozitif çıktı çok kötü olmuştum ben mide bulantısı kasık ağrısı bel ağrısı beni mahvetti aklıma hamilelik gelmedi üşüttüm diye düşünüyordum eşim şakayla bir de hamile çıkıyormuşsun deyince internetten araştırma yaptım şikayetler tutuyo ama adet geçtikten sonra olur diyordu bende eşime test aldırdım çok çok çok silik çıktı internete baktım adet yakınsa böyle çıkabilir yazıyordu önemsemedim bu yüzden artık ağrıya daha fazla dayanamadım hastaneye gittik doktora şikayetlerimi saydım %90 hamilesin dedi ultrasonda baktı rahim kalınlaşmaya başlamış şikayetlerin bu yüzden dedi kan tahlili yaptı 110 çıktı 2 gün sonra tekrar yaptım 195 çıktı çok şükür Rabbim isteyen herkese en kısa zamanda verir inşallah

ya benımde kafam cok karısık adetımın uzerınden 5 gun gectı ve 5. gunde hasta oldum 2 gun surdu acaba bende mı ustune gordum ya

ya benımde kafam cok karısık adetımın uzerınden 5 gun gectı ve 5. gunde hasta oldum 2 gun surdu acaba bende mı ustune gordum ya

Üstüne görme kanamasının bir kez ve adet kanamasından daha kısa, yoğun bir kanama olması beklenir. Adet kanaması ve üstüne görmeyi ayırmanın pratik yöntemi ise gebelik testidir. Eğer sonucunuz negatifse üstüne görme olmadığınızı söyleyebiliriz.
Canım bunu tahlil.com diye bir sayfada okudum istersen bu sayfayı açıp oku Google üstüne görme nedir yazarsan çıkıyor zaten

benım kanamam normalın aksıne cok acıktı rengı sankı kanı sulandırmıslar gıbı ılk defa basıma boyle bısey geldı

bende sizi özledim lale anlattığın belrti hiç yabancı gelmedi test yapsana kuzum bak belirtide var......hadi hayırlısı çok heyecanlandım....

cnm bu arada kist patlaması demişsin bildiğin düşük ağrısı olur hem bel hem kasıklar sancıdan duramazsın öle basit değil patlaması birde çok büyümesi lazım diye biliyorum kendini korkutma bana güzel haberler vereceksin gibi geliyor....

herkes için çok güzel bir gün olması dileğiyle.........dün yarım kaldı muhabbet ben işe dalmışım bir baktım akşam ama evim tiril tiril oldu şükür bugün sizinim

günaydın kızlar.. bende dün çok yoğundum en son okudum okudum yazamadan servis geldi çıktım.. ben hala daha adet olmadım kürtajdan sonra normalmi bu ya belirtide yok ne zaman olurum ki beklemek çok zor

---askimesim------------------------26 EYLÜL-----------------beklemede
---yesimtn---------------------------29 EYLÜL------------------beklemede
--Ezeleren---------------- ----------29 EYLÜL -----------------beklemede---25
---tzm--------------------------------30 EYLÜL-----------------beklemede--35
---denizege34-----------------------30 EYLÜL-----------------beklemede--30

---bsra2445------------------------5 EKİM----------------------beklemede--27
---alerjik nane---------------------9 EKİM----------------------beklemede

kuzular son durumunuz nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…