Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Günaydın kuzular :KK66: ay çok halsizim oruç kafama vurdu galiba başımı yastiktan kaldiramiyorum. Bi türlü uyuyamadim
:KK53::KK53::KK53:

Mrhb kızlar hayırlı cumalar.yarin adet günümama ne karin agrim var ne de akintim sadece ggöğüs uçların acayip acıyı ve yaniyo sanki olurmuyum ki adet bilemedim ya dinde bi ebeye gittim yatağın düşmüş ondan olmuuo dedi kafsm iyice karıştı yani :110: Bu durunda gebe olabilirmiyim dersiniz esim illa test yap nrgatif se bile kafaya takma diyo bi akil verin banaaa :KK16:

ALLAH KABUL ETSİN CNM
Sağol canım bence bu ayda soğan kuru yap çünkü Saraçoğlu 3 ay yapılması gerektiğini söylüyor dün gece bende başladım yapmaya bakalım şu 4cm kiste bi fayda edecek mi? Ya bide şimdi bende kist var ya bu ay boşuna mi cabaliyorum bebek için bırakmam mi akışına napim leylam?

Sağol canım bence bu ayda soğan kuru yap çünkü Saraçoğlu 3 ay yapılması gerektiğini söylüyor dün gece bende başladım yapmaya bakalım şu 4cm kiste bi fayda edecek mi? Ya bide şimdi bende kist var ya bu ay boşuna mi cabaliyorum bebek için bırakmam mi akışına napim leylam?
İç gülüm sende kiste faydası var miyom a da bak benim miyom gözle zor görünür derecede küçüldü

X