Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

evet senin hikaye farklı tabi hala tiyoları gizle:KK59: eselde bıraktı ders mers artık lafını etmiyorbizde böyle soğan suyumu aslan pençesimi dolanalım ortada sana güvenmekde hataymış zaten senden gık yok:KK55:iş başa düştü yine kız uyuz nolur sanki tiyo verseno_O
kıızz ne tiyosu vericem uyuss... ben zaten adamla kavgalı değilmiydim size gelip anlatmadım mı 1 kere yaptık sonra tartıştık ben bi sürü hormon alıyorum senin umrunda değil hiçbişi yapmıyosun falan dedim diye anlattım size hatırlarsan meğer o 1 kere de tutmuş yavruşum ben sana ne tüyosu vereyim şimdi.. extra bişi yapmadım ki ekşın yok bişi yok hahahahahaha

kıızz ne tiyosu vericem uyuss... ben zaten adamla kavgalı değilmiydim size gelip anlatmadım mı 1 kere yaptık sonra tartıştık ben bi sürü hormon alıyorum senin umrunda değil hiçbişi yapmıyosun falan dedim diye anlattım size hatırlarsan meğer o 1 kere de tutmuş yavruşum ben sana ne tüyosu vereyim şimdi.. extra bişi yapmadım ki ekşın yok bişi yok hahahahahaha
adam hırs yapmış:KK70::KK70:bizim heriflerimi tanıştırsak acep....belli senden cacık olmayacak:KK70:

upload_2014-9-26_11-0-12.jpeg
buyur canım afiyet bal şeker olsun

X