Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ezelim kap aldım lacivert kollarında ve yakada beyaz çizgiler var biraz klasik bişey ...eşim gelince arayacak çıkıp diğer nevaleleri alacağım:)

benim düğünüm kurban bayramının ertesi olmştu hemen o zaman demiştim ki bidahaki kurban bayramnda ya hamile olurum ya doğurmuş olurum :KK43: ama hala bekliorum

Günaydinlarrrrrrr :KK70: herkese merhaba adetim 1 gun gecmis bulunuyor ama test yapmaya korkuyorum belirttim yok sadece gogus uclarimda asiri hassasiyet ve acima hissi var bide koyu akintim o_O

Kizlar kizlaar bnm bat yarin. Bn de sbh dayanamayip test yaptm. Yalnz ustteki test bebetime diye bisey. Sanirim hatali olma riski cokmus. Alttaki miratech. Ben kesin bi sonuca varamadim ama yarn testi tekrarlicam adet olmazsam.
image.jpg

Günaydinlarrrrrrr :KK70: herkese merhaba adetim 1 gun gecmis bulunuyor ama test yapmaya korkuyorum belirttim yok sadece gogus uclarimda asiri hassasiyet ve acima hissi var bide koyu akintim o_O
Bnde de amsilk dikkatmi ceken akinti ve goguslerde gec baslayan hassasiyet. Herzmnknden daha fazla agriolar. Bi test yap ama canm en azndan kan tahlili garanti sonc verir

X