Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ay ne güzel olur nerdesin kuzum geleyim?valla komşulara soruyom yapan birini tanıyolarsa gidecem....
esenyurttayım kız kolay o yere yat eşin baş parmağını yada işaret parmağını göbek deliğine bastırsın eğer orda atım varsa nabız gibi bişey sorun yoktur yoksa sağda solda veya aşağıda atıyosa düşmüştür

esenyurttayım kız kolay o yere yat eşin baş parmağını yada işaret parmağını göbek deliğine bastırsın eğer orda atım varsa nabız gibi bişey sorun yoktur yoksa sağda solda veya aşağıda atıyosa düşmüştür
Cnm o dediğini denedim sanki ortada atıyo aslında hissedemedim uzun süre zorlayınca ortada atıyor gibiydi............

yere yatıcan yine bi başkası ip alcak eline göğüs ucundan göbek deliğine ölçcek bide öbür göğüs ucundan ölçcek ölçü aynı değilse göbeğin düşmüş demektir:KK51:
haydaaaaaaa eşime söyleyeyim bir göbek kontrolü yapsın olmadı onu deneyeyim ............valla durup durup icat çıkarıyon diyecek:)))

X