Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ooo süper gelmiş geçmiş olsun bak işe bile başlamış.salgın var yahu herkes grip bizim şirkette de

ben bugün çok stresliyim öğleden sonra dr a gidicem artık yumutlama takibi yapılcakmış hoş o da nası olcak bilmiom ama bgn gidicez bakalım.işten hala izin almadım.stres tavan bende:)

stres yapma kuzum ultrasonla bakacak kaç yumurta var ne kadar büyümüş bu arada adetin en son ne zamandı?

valla ben bu ay 18 inde oldum 3 gün falan önce.zaten geçen cmrtesi gittim sperm testi yaptırdı eşimmmm :)))))) onu filan gösterdim bana da baktı herşey normal dedi.bugün için gel yumutlama takibi yapalım ona göre bi plan çıkartırız dedi.ay rezalet yani ne planı çıkartacaksa :)

yumurta gelişimine bakıp tahmini çatlayacağı günü söyler ve ilişki aralığını söyler:))))sorma yakında buzdolabı üzerine yapıştıracağız planları.....Sizin durumlar iyi MAŞALLAH en kısa zamanda gelecek yiğenler İNŞALLAH:))

kuzu doğumuna baktım mart ortası benim gelinlerde ikisi peşpeşe nisan sonu mayıs başı doğum yapacak oldumu sana 3 yiğen birden oh missssssss MAŞALLAH ALLAH daha ççok versin dimi
aayyy evet kuzum yaaa şu an henüz doğum olayını düşünmüyorum o günler gelince nasıl olacak hiç bilmiyorum walla :) maşallah sende yiğen bereketi var Rabbim sana da verir inşallah artık önce göbüşüne sonra kucağına biz de severis yiğenimizi

AMİİİİİİNNN cnm benim hadi bana akıl ver geçen adetten sonra soğan kürü yapmıştım valla adetimi de bayağı söktürüyo bu ay ....sence devam edeyimmi bugün adetin 3. günü bşlasammı acaba?

kuzum ben o kürlerden hiç yapmadım ki şimdi sana ne dersem yalan söylemiş olurum bilerek söylemiş olmam yani bence bunu yapan kızlar gelince sor ben yanlış yönlendirmeyeyim

kuzum ben o kürlerden hiç yapmadım ki şimdi sana ne dersem yalan söylemiş olurum bilerek söylemiş olmam yani bence bunu yapan kızlar gelince sor ben yanlış yönlendirmeyeyim
evet senin hikaye farklı tabi hala tiyoları gizle eselde bıraktı ders mers artık lafını etmiyorbizde böyle soğan suyumu aslan pençesimi dolanalım ortada sana güvenmekde hataymış zaten senden gık yokiş başa düştü yine kız uyuz nolur sanki tiyo versen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…