Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canım keçi boynuzunu 1 sene yazmışım 1 aydır kullanıyoruz adetimin gelmediği o ay gitmiştim test yapıldıktan birgün sonrada adet oldum o ay prolaktinim yüksek çıkmıştı 3 aydır da gitmedik
prolaktin için bişey verdimi doktor. prolaktin gebeliği önler çünkü.

prolaktin için bişey verdimi doktor. prolaktin gebeliği önler çünkü.
vermedi canım birgün sonrada adet olunca ondan da kaynaklanmış olabilir dedi 36 falandı çünkü klomene başlayalım adetinin 5. günü dedi ama biz birkaç ay deneyelim diye düşündük ama 3 aydır da olmadı bu ayda olmazsa diğer ay bende eşimde gideceğiz artık

aynen aynen hem içim rahat etmio sanki onları koparmaya çalışıomş gibi hissediyorum ama yapck bişe yok kendimizide düşnmemz lazım

Haklısın tabiki aileler her zaman evliliği kabul etmeden eski düzenlerinin devamını istiyorlar. Sanki o oğlan o evden çıkmamış. Ama saygı çerçevesinde tavrını belli etmek en güzeli bence de.
aynen sonuçta kızda erkekte cıkıo aileden we yeni bi aile kuruolar çok müdehale edince eşler huzur bulamıo hep dışarıdan yönlendirme war sonra o dıyo yok benım aılemı ıstemıosun öbürü dio yok sewmiyosun off off

inşallah güzel sonuçlar alırsınız cnm

Hanımlar ben bişey daha merak ediyorum ama şimdi döllenme olunca adet gecikene kadar geçen sürede hamile olduğunu bilmediğinden insan temizlik yapıyo yükseğe uzanabilio ağır kaldırabilio vs. bu bi tehlike arz ediyomu??

Kızlar bende bisey sorucam.bugün transferimin 9.günü yarin kan tahlili yapilacak.ben bugün idrarda baksam belli olurmu acaba

Birde bu stresler altında evlat sahibi olmaya çalışıyoruz işte sen ne zamandır bebek istiyorsun canım, ve hangi tedavileri gördün?

Birde bu stresler altında evlat sahibi olmaya çalışıyoruz işte sen ne zamandır bebek istiyorsun canım, ve hangi tedavileri gördün?
aynen stres herseyın bası bide bunlarla ugrasıyoruz ama eşim artık dedi bundan sonra kimseyi takmıyoruz dinlemiyoruz stresten olmuyomus dio canım ya :) ben 10 ay olcak işte canım ewleneli bi 8 aydr ugrasıyorum klomen we çatlatma iğnesi kullandım ama olmadı bende geçen ay bıraktım doktora gitmeyi adetim gecikti işte 13 gün oldu ıkı gün önce kan testi yaptrdm çıkmadı beklemedeyim hala

Çok ilginç gelecek ama doktor bana adet gecikmesinin bazen rahmin gebeliğe hazırlanmasından dolayı olabileceğini söylemişti. Baya da gecikmiş ama geç döllenme olabilir belki. Bende klomenle deniyorum ama hiç umudum yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…