Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

20140814_193329.jpg
20140814_193329.jpg Kizlar durum bu bi bakin lütfen

Ooo ="Sevgi_16505925, member: 617677"]Hanımlar ben bişey merak ediyorum. imdi döllenme olunca adet gecikene kadar geçen sürede hamile olduğunu bilmediğinden insan temizlik yapıyo yükseğe uzanabilio ağır kaldırabilio vs. bu bi tehlike arz ediyomu??[/QUOTE]
OooOOo sen beni gorseydin bi :KK66: hamile oldugumu bilmeden neler yaptim neler. Tek başıma bayram temizliğmi yaptım. Bütün camlar silindi perdeler ütulendi :KK66: o da yetmedi ağaç tepelerinden eeşimin kucağına atladım. Çocuk doğucam ben diyorsa doğuyor tutunuyo yani :KK66:

Hanımlar ben bişey daha merak ediyorum ama :KK66: şimdi döllenme olunca adet gecikene kadar geçen sürede hamile olduğunu bilmediğinden insan temizlik yapıyo yükseğe uzanabilio ağır kaldırabilio vs. bu bi tehlike arz ediyomu??
cnm benim tutunacaksa doktor müdahalesi hariç naparsan yap tutunuyo. düşceksede napılırsa yapılsın düşüyo:KK51:

Ooo ="Sevgi_16505925, member: 617677"]Hanımlar ben bişey merak ediyorum. imdi döllenme olunca adet gecikene kadar geçen sürede hamile olduğunu bilmediğinden insan temizlik yapıyo yükseğe uzanabilio ağır kaldırabilio vs. bu bi tehlike arz ediyomu??
OooOOo sen beni gorseydin bi :KK66: hamile oldugumu bilmeden neler yaptim neler. Tek başıma bayram temizliğmi yaptım. Bütün camlar silindi perdeler ütulendi :KK66: o da yetmedi ağaç tepelerinden eeşimin kucağına atladım. Çocuk doğucam ben diyorsa doğuyor tutunuyo yani :KK66:[/QUOTE]
:-) anladım canım sağolasın Allah yeter ki ol desin..

X