Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

benim 5.96 canım bir yerde okumuştum 10 dan sonrası problem yaratır bazı doktorlar 8 üzeirni de tedavi diyorlarmış, diye okumuştum ama tam emin değilim...senin kaç

hayırlı sabahlar hanımlar canım ben evlendiğimden beri iki kere yaptırdım bu testi ilkinde fsh 10.24 dr yüksek çıkmış tekrar bakkalım dedi bir dahaki ay 9.11 iyi dedi ben dün uzman tv de 5 ve biraz üzerinin iyi olduğunu öğrenince test sonuçlarım aklıma geldi ben nasıl üzerinde durmadım ya :KK51: en son 2013 martta yaptırmışım nasıl üzerinde durmadım:KK57: kendime inanamıyorum şimdi bir dahaki mazerete kadar nasıl bekliycem

günaydın hanımlar ben de miss kokusunu içime çekemeden 1 hafta önce cennete meleğini yolcu etmiş anne adayıyım. İnşallah tekrar ve sağlıklı gebeliğimi yazabilrim buraya :/ Rabbim hepimize nasip etsin biran önce.

canım üzme canını doktorun 9 a iyi dediyse vardır bir bildiği benim hep 5.5-6 gibi çıkıyor...ama fsh kadında önemli ilk işin hormon yaptırmak olur ama strese girersen eğer daha fazla artmasına sebep olursun sakin olmaya düşünmemeye çalış

günaydın hanımlar ben de miss kokusunu içime çekemeden 1 hafta önce cennete meleğini yolcu etmiş anne adayıyım. İnşallah tekrar ve sağlıklı gebeliğimi yazabilrim buraya :/ Rabbim hepimize nasip etsin biran önce.
geçmiş olsun canım rabbim kucağını en yakın zamanda dolsursun inş...herşeyde vardır bir hayır demek ki meleğinin nasibi yokmuş :KK43:

geçmiş olsun canım rabbim kucağını en yakın zamanda dolsursun inş...herşeyde vardır bir hayır demek ki meleğinin nasibi yokmuş :KK43:

Amin canım inşallah benimle beraber tüm isteyenlere nasip etsin Rabbim. Drum korunmayabilirsin dedi benimde kanamam bitti başlamak istiyorum benimle aynı durumda olan arkadaşlarla bilgi alışverirşin de bulunmak isterim destek olalım birbirimize

günaydınlar herkese,

kızlar birşey sormak istiyorum kafama takıldı.spermiogram testi yaptırdık herşey normal fakat sperm hareketlilği toplamda %52 çıktı.dr fena değil dedi ancak sınır %50 olduğundan beni pek tatmin etmedi açıkcası. 13 aydır da hamile kalamadığımı göz önünde bulundurursak bu bir sorun teşkil eder mi? sperm hareketlilğini hızlandırmak için alternatif tıp yöntemleri ya da ne bilim ilaç vitamin vb gibi şeyler kullanan oldu mu?

günaydınlar herkese,

kızlar birşey sormak istiyorum kafama takıldı.spermiogram testi yaptırdık herşey normal fakat sperm hareketlilği toplamda %52 çıktı.dr fena değil dedi ancak sınır %50 olduğundan beni pek tatmin etmedi açıkcası. 13 aydır da hamile kalamadığımı göz önünde bulundurursak bu bir sorun teşkil eder mi? sperm hareketlilğini hızlandırmak için alternatif tıp yöntemleri ya da ne bilim ilaç vitamin vb gibi şeyler kullanan oldu mu?
Canim benim kocaninda hareketliliği % 50.ve hareketliligi arttırmak için preseed jeli oneriyorlar. Be bu ay onu kullanacağım

Amin canım inşallah benimle beraber tüm isteyenlere nasip etsin Rabbim. Drum korunmayabilirsin dedi benimde kanamam bitti başlamak istiyorum benimle aynı durumda olan arkadaşlarla bilgi alışverirşin de bulunmak isterim destek olalım birbirimize
kimyasal mı oldu senin kürtaja gerek kalmadı sanırım...bende nisanda değer 600 den birden ğinmeye başladı ve malesef düştü :KK43: bende korunmadım ama benim kanama 1 ay kadar sürdü

günaydınlar herkese,

canım hareketliliğiniz iyi bizim hareketlilik %5 şuan toplamda %25 proxeed kullanıyoruz biz ama halen değişme yok...keçiboynuzu kürünü mutlaka dene çok iyi geliyormuş ben şuan onu yapıyorum..birde sadece hareketlilik değil sayı ve morfoloji de çok önemli

kimyasal mı oldu senin kürtaja gerek kalmadı sanırım...bende nisanda değer 600 den birden ğinmeye başladı ve malesef düştü :KK43: bende korunmadım ama benim kanama 1 ay kadar sürdü

yok canım benim 6 haftalık gebelikti kese görünmüştü bende, ama bir hafta sürdü kanamam adet sancısından biraz fazla oldu düşük agrısı da . adet görmeden gebe kalanlar var inşallah onlardan biri olurum bende .

yok canım benim 6 haftalık gebelikti kese görünmüştü bende, ama bir hafta sürdü kanamam adet sancısından biraz fazla oldu düşük agrısı da . adet görmeden gebe kalanlar var inşallah onlardan biri olurum bende .
inşallah canım dediğin gibi düşüğün arkasında bebeğin bir bacağı içeride kaldı hemen kalırsın derler doktorun da korun dememiş ne güzel işte umarım hemen hamiş kalanlardan olursun sende :)

Canim benim kocaninda hareketliliği % 50.ve hareketliligi arttırmak için preseed jeli oneriyorlar. Be bu ay onu kullanacağım

keçi boynuzu ve pekmezi yedir aynı durumda arkadaşımın eşi vardı ve ve hareketlilik oranı yükseldi bu şekilde ama onların başka nedenleri de var çocuklarının olmaması için bu sadece hareketliliği artırmak için denedikleri yöntem

inşallah canım dediğin gibi düşüğün arkasında bebeğin bir bacağı içeride kaldı hemen kalırsın derler doktorun da korun dememiş ne güzel işte umarım hemen hamiş kalanlardan olursun sende :)

sende durum nedir peki nisan ayında dü-şük yaptım demişsin korunuyor musun ara mı verdin

yok ben hiç korunmadım zaten 1 ay kanamadan sonra hemen başladık ama halen beklemedeyim olmuyor malesef

olur olur takma kafana ablam da 3 aylıkken düşük yaptı 9 ay sonra oldu bir kızı sonuçta gebe kalabildiğimizi biliyoruz artık hiç kalamaynlar var halimize şükredelim ve bekleyelim herşey zamanını bekler vakti gelmeden gül açılır mı :)

X