Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Canim ya bence çok sancı olmuyor. Inan bana benim her ay adet sancilarim hsgden daha beter. Kız hem cektir ki aklında soru işareti kalmasın. Hem hsgden sonra 3 ay içinde hamile kalma şansı yüzde 80mis

cesaret veriyorsun sağol canım eşimle anlaştık 1 ay daha bekleyelim dedi :KK51:

hanımlarr ben hsg den çok korkuyorum anestesizi ile olmak istiyorum eşim izin vermiyor dayanılabilecek bir ağrımı çok korkuyoruumm:KK17::KK61: çok gerildim ağladım bu gün eşim bence problem yok bile çektirme çektirirsekte sen rahatla diye çektirelim diyor of off
canım dayanılmıcak bişey olsa doktorlar herkese anestezi uygular:KK25:

hamilelik değildir muhtemelen canım daha çok erken ama benim gögüslerim düşük yaptığım ay hamile kaldığımda bile ağrımamıştı şimdi paranoyak oldum ya herşeyi didikler oldum resmen :) kesin yumurtlamadan kaynaklıdır sanırım
benimde vakumdan sonra ağrır oldu:KK51: nedir ne değildir bilemedim walla yaa:KK64:

hamilelik değildir muhtemelen canım daha çok erken ama benim gögüslerim düşük yaptığım ay hamile kaldığımda bile ağrımamıştı şimdi paranoyak oldum ya herşeyi didikler oldum resmen :) kesin yumurtlamadan kaynaklıdır sanırım
Olsn cnm yumurtlama her seyin baslangici zaten o da guzel:KK48:

canım ben ailemden uzaktayım izmirde ailem oraya gidicem oradan da fethiyeye geçicem 3 4 gün kısa bir ara tatil yapayım dedim

hayırlı geceler hanımlar biliyorum kimsecikler yok burda ama belki biri çıkar fsh hormonu aklıma takıldı kaç olması gerekiyor sizinki kaç hatırında olan varmı?

hayırlı geceler hanımlar biliyorum kimsecikler yok burda ama belki biri çıkar fsh hormonu aklıma takıldı kaç olması gerekiyor sizinki kaç hatırında olan varmı?
benim 5.96 canım bir yerde okumuştum 10 dan sonrası problem yaratır bazı doktorlar 8 üzeirni de tedavi diyorlarmış, diye okumuştum ama tam emin değilim...senin kaç

X