Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

maşaAllah :KK69:damat bey iyi bakmış kızımıza eşin kilo aldımı?genelde erkekler hemen kilo alıyor evlendikten sonra

bende 10 kilo aldım evlendikten sonra canım şimdide veriyim diye uğraşıyorum. Kocacıklarımıza marifetlerimizi gösterelim derken kiloları düşünmedik sanırım :)
yok kızlar yaaa ben kendimi bildim bileli hep kiloluydum. o kilolarıda marifet gösterirken alaydım iiyiydi oruçlu gibi gezdim kilo almıyım diye. meğer bende insülin direnci varmış kadın doğum doktorum buldu. pkonun kankasıymış:63:
meğer ondan hep kiloluymuşum ben. eşimde çok kilo aldı belki sendede vardır diyorum kendi çabalarıyla vermeye çalışıyo. şimdi o 12 kilonun 7 si gitti. doktorum şu an için ilacı kesti ama ömür boyu kullanıcakmışım. bakarsınız ilerde bir gün bende çıtır olurum:confused:

yok kızlar yaaa ben kendimi bildim bileli hep kiloluydum. o kilolarıda marifet gösterirken alaydım iiyiydi oruçlu gibi gezdim kilo almıyım diye. meğer bende insülin direnci varmış kadın doğum doktorum buldu. pkonun kankasıymış:63:
meğer ondan hep kiloluymuşum ben. eşimde çok kilo aldı belki sendede vardır diyorum kendi çabalarıyla vermeye çalışıyo. şimdi o 12 kilonun 7 si gitti. doktorum şu an için ilacı kesti ama ömür boyu kullanıcakmışım. bakarsınız ilerde bir gün bende çıtır olurum:confused:

Allah şifa versin canım kaç kilosun benim çevremde herkes evlendikten sonra aldı bana sen niye almadın diyorlar:cool:

total sperma 294 milyon
1ccdeki sperma 84milyon
morfoloji normal yapı %52
anormal yapı: %48 diyorrr.

dr sperm sayısı iyi hareketlilik fena değil dedi. fena değil i iyi yapmaya çabalıyorum:) işte insanoğlu nankör beğenmiyoruz birşeyi ama şükretmek lazım tabi yahuuuu.
canım maşallah sizin değerler iyi normal yolla gebe kalmaman için eşinde sorun gözükmüyor ki...rabbim en kısa zamanda bebegine kavuşturur inş birde sen bakma o doktorlara bizede sayı 29 milyon haeketlilik %20 yi zor görüyor toplamda ki ileri hareketlilik çok çok düşük ona ragmen doğal yolla olur diyorlar sen hiç sıkma canını

az önce bir arkadaşa daha yazdım sürekli keçi boynuzu yesin ayrıca pekmezini de yesin siyah çikolata bunlar iyi geliyor arkadaşımın eşinin de bu şekilde hareketlilik oranı yükseldi
biz şuan proxeed plus kullanıyoruz hergün eşime doğal keçiboynuzu pekmezi yediriyorum ve kürünü içiriyorum arada ağzına propolis attırıyorum bakalım bu sefer nasıl çıkacak umarım iyi olur

bende şuan vermeye çalışıyorum ekmek ve hamurişi yememege akşam yemeğini az yemeğe çalışıyorum ama nafile kitlendi kaldı kilo bende 50 olsam iyiydi :)
utan utan 50 ne demek kıs:mad: bende 76 da kaldım. vücut önce bu kiloya alışacak toparlıcak sonra devam etcek kilo vermeye. doktorlar takıldım kaldım veremiyorum diye ssakın bırakmayın diyolar:)

utan utan 50 ne demek kıs:mad: bende 76 da kaldım. vücut önce bu kiloya alışacak toparlıcak sonra devam etcek kilo vermeye. doktorlar takıldım kaldım veremiyorum diye ssakın bırakmayın diyolar:)
ama ya bana göre 55 çok bünye kendini böyle görmeye alışmamış ki dün yemeğe gittik iş arkadaşları ile foto koymuştum facebook a başka bir arkadaş görmüş direk mesaj atıyor demet hamile misin yoksa onlar kilo değil demi?? bir moralim bozuldu anlatamam kızı telefonda parçalayasım geldi :KK43: hamile olmadığıma mı yanayım kilo aldığıma mı :) :)

ama ya bana göre 55 çok bünye kendini böyle görmeye alışmamış ki dün yemeğe gittik iş arkadaşları ile foto koymuştum facebook a başka bir arkadaş görmüş direk mesaj atıyor demet hamile misin yoksa onlar kilo değil demi?? bir moralim bozuldu anlatamam kızı telefonda parçalayasım geldi :KK43: hamile olmadığıma mı yanayım kilo aldığıma mı :) :)
sana ne diyeydin ya kıs Allah Allah ya o ne demek öyle. belki hastayım ilaç kullanıyorum kilo yapıyo. düşüncesiz aklına gelen ilk şeyi yazmış:KK62:

sana ne diyeydin ya kıs Allah Allah ya o ne demek öyle. belki hastayım ilaç kullanıyorum kilo yapıyo. düşüncesiz aklına gelen ilk şeyi yazmış:KK62:
salak salak insanlarla uğraşıyoruz bizde onun da kadın hastalıkları problemi var anlaması lazım aslında ama boşboğaz işte :KK43: hatta izmirde annemin komşusu var sürekli bebek yok mu bebek yok mu diyor en sonunda olsa duyardınız herhalde düşünmüyoruz daha sorup durmayın sizde dedim bozuldu kadın :):KK11::KK11:

salak salak insanlarla uğraşıyoruz bizde onun da kadın hastalıkları problemi var anlaması lazım aslında ama boşboğaz işte :KK43: hatta izmirde annemin komşusu var sürekli bebek yok mu bebek yok mu diyor en sonunda olsa duyardınız herhalde düşünmüyoruz daha sorup durmayın sizde dedim bozuldu kadın :):KK11::KK11:
bozcan öylelerini. bizede eltim yapında sevek diyip duruyodu. kendisinin 4 çocuğu 5-6 yiğeni var daha neyini sevecekse eşimde olunca seersin dediydi fena bozdu:KK67:bu yüzden ikinci düşüğü herkese duyurduk:KK48:

bozcan öylelerini. bizede eltim yapında sevek diyip duruyodu. kendisinin 4 çocuğu 5-6 yiğeni var daha neyini sevecekse eşimde olunca seersin dediydi fena bozdu:KK67:bu yüzden ikinci düşüğü herkese duyurduk:KK48:
en azından hamile kalabildiğini sorun olmadığını anlayıp susarlar ... cins bu millet valla ya

en azından hamile kalabildiğini sorun olmadığını anlayıp susarlar ... cins bu millet valla ya
aynen öyle:KK59: ya ben sevmiyorum öyle hamileyim diye duyurmayı millete annemlerede hep geç söyledim. bana biz sex yapabiliyoruz bak demekmiş gibi geliyo. milletin sormasınıda bu yüzden acayip yadırgıyorum. size ne beh:KK30:biraz özel olsun eşimle yaşıyım istiyorum ama şimdiye kadar olamadı öyle bi durum:KK51::KK60:

X