Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

canm bana doktor klomen başlıyalım dedi ama istemedim 8 ay oldu isticem artık oda olmazsa rahim filmi acaba tüplermi tıkalı :KK43: allah korusun
kullan canım bakalım bende 3 ay kullandım klomen yine olmazsa tüplere bakalım dedi rahim filmi istedi ama ben yaptrmadım ewliliğimn 1 yılı dolsun die beklyorum

Günaydın canlar, hayırlı cumalar diliyorum hepinize. Bugüne rüyamda resmen doğum yaptım ve sapsarı bir erkek çocuğum oldu.Rabbim gerçek hayatta yaşanmadığı duyguları ruyalarimda yaşatmaya başladı. Ama olsun bunada şükür; )

Merhaba herkese:) öncelikle dilerim ki inşallah Allah'ım herkese çocuk sahibi olmayı nasip etsin:)
bu konuya beni de dahil ederseniz sevinirim. Buarada bat 5 ekim, yaş 27 ve evliliğimde 6 yıla girmek üzereyim:KK70:

nezamandır bebek istiyorsun cnm..........

1 yıl öncesine kadar İstanbulda yaşıyordum ve çalışıyordum bu nedenle ertelemek zorunda kaldık ama bu süreç içerisinde çalışmadığım zaman oldu ve tam hadi başlayalım diyoruz inanın her ay yumurtlama günümde bir sorun çıkıyor ya hasta oluyorum ya eşim hasta oluyor yada şehir dışında oluyoruz yani sonuç olarak birşeyler çıkıyor.şöyle ki düzenli olarak taş çatlasa 6 ay denemişizdir.Tabi dönem dönme yine korunmadığımız oldu.Son olarak izmire geldik haydi bismillah dedik ama malesef rutin kontrol için DR a gittim ve rahimde şüpheli bir durum çıktı. Ve dr en az 6 ay ertelemem gerektiğini söyledi çünkü bu süreçte kullanacağım 3 tane aşı verdi yan etkileri varmış :KK43: neyse sonuç olarak aşılarım bitti tabi biraz sancılı süreç oldu benim için kansere karşı önlemimizi de almış olduk:)ve çok şükür temiz çıktı:) bu ay smear vericem kontrol için. aman bayanlar ne olur 6 ayda bir smear vermeyi ihmal etmeyin ve benim tesadüfen çıktı çünkü maalesef hiç bir belirtisi olmuyor öyle hastalıkların. ve ben şanslı olanlardanım:KK70: Buarada işin için de nasipte var:)uzun oldu kusura bakma:)

1 yıl öncesine kadar İstanbulda yaşıyordum ve çalışıyordum bu nedenle ertelemek zorunda kaldık ama bu süreç içerisinde çalışmadığım zaman oldu ve tam hadi başlayalım diyoruz inanın her ay yumurtlama günümde bir sorun çıkıyor ya hasta oluyorum ya eşim hasta oluyor yada şehir dışında oluyoruz yani sonuç olarak birşeyler çıkıyor.şöyle ki düzenli olarak taş çatlasa 6 ay denemişizdir.Tabi dönem dönme yine korunmadığımız oldu.Son olarak izmire geldik haydi bismillah dedik ama malesef rutin kontrol için DR a gittim ve rahimde şüpheli bir durum çıktı. Ve dr en az 6 ay ertelemem gerektiğini söyledi çünkü bu süreçte kullanacağım 3 tane aşı verdi yan etkileri varmış :KK43: neyse sonuç olarak aşılarım bitti tabi biraz sancılı süreç oldu benim için kansere karşı önlemimizi de almış olduk:)ve çok şükür temiz çıktı:) bu ay smear vericem kontrol için. aman bayanlar ne olur 6 ayda bir smear vermeyi ihmal etmeyin ve benim tesadüfen çıktı çünkü maalesef hiç bir belirtisi olmuyor öyle hastalıkların. ve ben şanslı olanlardanım:KK70: Buarada işin için de nasipte var:)uzun oldu kusura bakma:)
çok geçmiş olsun cnm .....erken teşhis her rahatsızlıkta mutlaka sonuç olarak daha yüz güldürücü oluyor...o zaman yeni sayılırsın hadi bakalım topiğimiz sana uğurlu sende topiğimize uğurlu gelirsin İNŞALLAH...........

günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun inşallah dün doktora gittim pko başlangıcı dedi hormon testi normal ultrasonda hafif pko çıktı...kafamdan aşağıya kaynar sular döküldü...normalde çıkmayan şey şimdi çıktı...tekrar hormon tedavisine başlıcaz doktorla...eşimin sperm hareketliliği %10 sayı 56 milyon ona da normal olmaması gibi bir durum yok bence çok takıyorsunuz ondan dedi :KK43:

canmm benim 2 overde pko ama kan tahlillerimde hiç bir sorun yok ben napayım 8 aydır olamması için hiç bi neden yok ama olmuyo yumurta gelişimim var esimin sperm sayısı 100 milyon biri benm yumurta ile buluşamadı. doktor klomen başlıyalım dedi istemedim üstünden 3 ay geçti yine yok karar verdim bu ay klomen taedavisine başlıcam :KK43:hakkımızda hayırlısı var bi vakti öğrenmişler çok takıyosunuz başka bişey dedikleri yok başına gelmeyen bilmiyor gerçekten :KK43:

kimisinin 23, 24 olduğunu duydum cnm beyaz akıntıyı gördüğün günü kesinlikle boş geçme demek daha da büyüyor ve bu duruma nasıl pko diyor anlamadım:)

arkadaşlar polikistik çok ilginç bi durum doktorum bunun tedawisi olmadığını söyledi bende pko war ama adetim gecikirse sebepsz yere bu kist oluşmuş anlamına gelio eğer gecikmezse kist oluşmamş polikistik kist oluştrdğu zaman sıkntı ama geçen bişe deil yani

iki yumurta olabilir biri 20 biri 16 benimde her gittiğimde öle olmştu 20. 22. gün falan çatlıo benm yumurta diğeri de sonra çatlıo demekki zaten ben bu adetin 12 günü 14 günü olayına inanmıyorum herkesin ki farklı çünkü benm biri 20. gün çatlıosa diğeri adete yakın çatlıo

kıslar ne çok korkmuşunuz pkodan :KK30: bende pkonun alası var korkmayın annem bukadar. ayrıca iki kadından birinde pko vardır bunuda unutmayın:KK25: benim adetim hiç şaşmaz hafif kiloluyum tüylenmem de yok ama gözü çıkasıca var işte:KK67: üzmeyin kendinizi. banada ilişki için adetin 13/15/17 si demişlerdi ama benimki 11ymiş meğer:KK45:ovulasyon testi kullandırdı doktorum ordan anladık hatta aaaa sen 11. günü yumurtluyosun dediydi:cool: bu takmayın olur meselesininde doğru olduğuna inanıyorum çünkü stres vücudun bi horman salgılamasına sebep oluyo oda kısırlık sebeplerinden biri:)
ha bu arada garantiye almak istiyosanız ovulasyon testi kullanın derim ben:KK69:

X