Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

S

inşallah, ilahi takdir inşallah tez zamanda sizin de olur. Siz nezandır bekliyorsunuz?

üç yıldır bekliyorum biliyorum bu bir imtihan sessizce bekleyip kazanmak istiyorum ama bazen duygularıma yeniliyorum moralim bozuluyor ağlıyorum yalnız kalmak istiyorum :KK61:
üç gündür kötüydüm artık ayağa kaltığımda başım dönüyor düşecek gibi oluyorum anladım ki üzülünce oluyor üzülmak yok bir gün olacak inanıyorum:KK66:

günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun inşallah dün doktora gittim pko başlangıcı dedi hormon testi normal ultrasonda hafif pko çıktı...kafamdan aşağıya kaynar sular döküldü...normalde çıkmayan şey şimdi çıktı...tekrar hormon tedavisine başlıcaz doktorla...eşimin sperm hareketliliği %10 sayı 56 milyon ona da normal olmaması gibi bir durum yok bence çok takıyorsunuz ondan dedi :KK43:

günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun inşallah dün doktora gittim pko başlangıcı dedi hormon testi normal ultrasonda hafif pko çıktı...kafamdan aşağıya kaynar sular döküldü...normalde çıkmayan şey şimdi çıktı...tekrar hormon tedavisine başlıcaz doktorla...eşimin sperm hareketliliği %10 sayı 56 milyon ona da normal olmaması gibi bir durum yok bence çok takıyorsunuz ondan dedi :KK43:
canmm benim 2 overde pko ama kan tahlillerimde hiç bir sorun yok ben napayım 8 aydır olamması için hiç bi neden yok ama olmuyo yumurta gelişimim var esimin sperm sayısı 100 milyon biri benm yumurta ile buluşamadı. doktor klomen başlıyalım dedi istemedim üstünden 3 ay geçti yine yok karar verdim bu ay klomen taedavisine başlıcam :KK43:hakkımızda hayırlısı var bi vakti öğrenmişler çok takıyosunuz başka bişey dedikleri yok başına gelmeyen bilmiyor gerçekten :KK43:

Canım evi bolonlarla ve kalplerle süsle, mum ışıklarıyla güzel bir masa hazırla, kendinde şık bişeyler giy ve o şekilde sürpriz yap.

Hediye olarak ben geçen ki yıl dönümümüzde markalı bir ayakkabı almıştım. Ihtiyacı olan bişey alabilirsin kazak gömlek pantolon ... Erkekler çok hediyeden etkilenmez ama yukarıda ki sürprizler etkileyici olabilir...
doğru söylüosunn aslnda bencedee

canmm benim 2 overde pko ama kan tahlillerimde hiç bir sorun yok ben napayım 8 aydır olamması için hiç bi neden yok ama olmuyo yumurta gelişimim var esimin sperm sayısı 100 milyon biri benm yumurta ile buluşamadı. doktor klomen başlıyalım dedi istemedim üstünden 3 ay geçti yine yok karar verdim bu ay klomen taedavisine başlıcam :KK43:hakkımızda hayırlısı var bi vakti öğrenmişler çok takıyosunuz başka bişey dedikleri yok başına gelmeyen bilmiyor gerçekten :KK43:
ben çok şaşırdım ama 1 buçuk senedir doktora gidiyorum hiçbiri dememişti bu deyince şaşırdım neyse bakalım vardır herşeyin bir hayırlısı artık napalım beklemekten başka çare yok :KK43: rabbim hayırlısını versin inş

cnm geçmiş olsun bu pko nasıl anlaşılıyor bildiğim kadarıyla sende herşey normaldi?

ben çok şaşırdım ama 1 buçuk senedir doktora gidiyorum hiçbiri dememişti bu deyince şaşırdım neyse bakalım vardır herşeyin bir hayırlısı artık napalım beklemekten başka çare yok :KK43: rabbim hayırlısını versin inş
pko korkulacak bişi değil canm korkutma kendini ilaç tedavilerinde falan diğer bayanlara göre daha şanslıyız yumurta gelişimimiz daha fazla oluyo iyi yönden bak :KK33:

cnm geçmiş olsun bu pko nasıl anlaşılıyor bildiğim kadarıyla sende herşey normaldi?
evet canım ya bende anlamadım :KK43: hormon testim normal dün muayeneye girdim hafif pko var ama hamile kalmana engel değil dedi...doktor da iyi ilgilendi sonra tüylenme falan var mı dedi yok dedim kilonda normal dedi sonra total testesteron serbest testesteron 17hiptestesteron dhea-s hormonlarıma bakıcakmış sonra tedaviye geçeriz dedi bakalım öteki ay ne olacak

evet canım ya bende anlamadım :KK43: hormon testim normal dün muayeneye girdim hafif pko var ama hamile kalmana engel değil dedi...doktor da iyi ilgilendi sonra tüylenme falan var mı dedi yok dedim kilonda normal dedi sonra total testesteron serbest testesteron 17hiptestesteron dhea-s hormonlarıma bakıcakmış sonra tedaviye geçeriz dedi bakalım öteki ay ne olacak
hormonlara ne zaman bakacak peki?

adetin 3.günü birde şu hormonlara bakalım dedi...inşallah temiz çıkar da birde onu kafaya takmam :)
içini ferah tut inşallah gerek kalmaz kalırsada yaptırırsın ben nedense hiç pko olduğunu sanmıyorum.....varsada şükür şifası var cnm hem ileri değilmiş .......sen bu arada yumoşa baktırdınmı tekrar?

içini ferah tut inşallah gerek kalmaz kalırsada yaptırırsın ben nedense hiç pko olduğunu sanmıyorum.....varsada şükür şifası var cnm hem ileri değilmiş .......sen bu arada yumoşa baktırdınmı tekrar?
aynen öle canım derdi veren rabbim dermanı da verir şükür hafif dedi..baktırdım canım 20 mm olmuş ama çatlamamıştı daha

sanırım adete yakın oluyor benim bugün 22 .ci gün bu yumurta çatlarmı ki acaba onu merak ediyorum 20 mm olmuş halen çatlaması gerekmiyormuydu

kuzum inan sen adete yakın yumurtluyorsun ya da hemen adet sonrası....mutlaka değerlendir bu günleri:)
sanırım adete yakın oluyor benim bugün 22 .ci gün bu yumurta çatlarmı ki acaba onu merak ediyorum 20 mm olmuş halen çatlaması gerekmiyormuydu bırde bu yumurtanın geç büyüp çatladığı anlamına geliyor demi? eşimin sperm testine normal yolla olur dedi bu arada

sanırım adete yakın oluyor benim bugün 22 .ci gün bu yumurta çatlarmı ki acaba onu merak ediyorum 20 mm olmuş halen çatlaması gerekmiyormuydu
kimisinin 23, 24 olduğunu duydum cnm beyaz akıntıyı gördüğün günü kesinlikle boş geçme demek daha da büyüyor ve bu duruma nasıl pko diyor anlamadım:)

kimisinin 23, 24 olduğunu duydum cnm beyaz akıntıyı gördüğün günü kesinlikle boş geçme demek daha da büyüyor ve bu duruma nasıl pko diyor anlamadım:)
geç veya erken yumurtlama durumu çok kadında var bu sadece ay ortası korunma durumunu adet öncesi ve adet sonrasıda boş geçmemeni anlatır..... 9 mm kalıp sonra erimeyen çatlamayan ama adetle atılan yumoşlarda var kuzum durum anormal değil bir kere sakın kafana takma ......yumurtlama oluyor ama adet öncesi çatlamasada adet sonrasına çatlıyor demekki....

X