Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ya ilk ewlilik yıldönümümüze ne hediye alcamm bennn
Canım evi bolonlarla ve kalplerle süsle, mum ışıklarıyla güzel bir masa hazırla, kendinde şık bişeyler giy ve o şekilde sürpriz yap.

Hediye olarak ben geçen ki yıl dönümümüzde markalı bir ayakkabı almıştım. Ihtiyacı olan bişey alabilirsin kazak gömlek pantolon ... Erkekler çok hediyeden etkilenmez ama yukarıda ki sürprizler etkileyici olabilir...

Kanlikle en gzl surpriz hediyeden ziyade o gun icn ozen gosterms olmam bnce de yemek
Olr sogra olr sik ve hafif bisiler olr uzernde

Insallh tatlim. Az kalms,bklmk cok hycanlii
Aynen çok heyecanlı
Bnm ilk
Kez bu ay yumrtlamadan snra goguslerm agrmiyor hayirdir insallah
Ben bu ay çalışamadık, eşim grip oldu şimdi ben biraz rahatsızım ama kendimi farklı hissediyorum. Yumurtalıklarıma bir saga bir sola ağrı girip çıkıyor falan bu bir belirti mi bilmiyorum ama ilk kez denediğimiz için ancak bu farklılıkları anlayabildim.

Kizlar adet gunuk 3 gun gecti ve esimle cocuk yapmaya karar verdik bgun ilk keskorunmasiz birlikte olduk ama adet olablirim her an sizce hamis olurmuyum yaa

Merhaba; gelişmeleri yazmak istedim. Troit tedavisi olmaya başladığım ay ilk yumurtlama zamanında günaşırı denedim ve şu an hamileyimm:) Bu arada bir sonraki adet günüme çok yakın zamanlarda idrarda hamilelik testi uyguladım ve negatif çıktı. Adet günümü 1 hafta geçtikten sonra 3. denemede pozitif çıktı bilginize. Evet beklemek zor ama ne yazık ki erken testler yanıltabiliyor, Allah herkese hayırlısıyla anne olmayı nasip etsin.

Canm iste belirtiler psikolojik de olabilio malesef. Insallah ilk denemede tutmustur, bu ilk deil ki oluyo bazilarina

Canım faydalı bilgilerin için teşekkürler, ben ilk deniyoruz 2 yıllık evliyim daha yeni başladık adetimden sonra bakalım adet günüme 5 gün var testi hemen sonra yapmasam mı ?

Kizlar adet gunuk 3 gun gecti ve esimle cocuk yapmaya karar verdik bgun ilk keskorunmasiz birlikte olduk ama adet olablirim her an sizce hamis olurmuyum yaa
Canım olmasa bile adet bittikten sonra adetinin başlangıç gününden sayıp 10. Günüylr 20. Günü arası gün aşırı ilişkiye girip birde öyle denersiniz. Doktorum bu şekilde söylemişti bana. Ama bu ay düzenli çalışamadık. Bi gece eşimle atıştım. Sonra da eşim hasta oldu grip ondan çalışamadık. Ama ilk hafta hamile kalmış olabilirim inşallah.

hayırlı olsun canım ne kadarlık evlisin ne zamandır bebek istiyordunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…