Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

yumurta 12-24 saat canlı kalıyor,erkeğin spermi ise 3 gün.
bunlar o arada buluştu buluştu, kaynaştı kaynaştı yoksa diğer aya kalıyor.
ha bir de hiç bir sorun olmasada birbirlerinde elektrik alamayabilirler
kikikikiikikiki
yumurtlama olunca yumurtanın mrü 24 saat die billiyorum ben canm
anladım canım

mega bitlim nisana kadar çook canım ya tamam aklından çıkar bence ama olmaması için bir şey kullanma canım ya

Günaydın arkadaşlar.yarın test günüm dualarinizi eksik etmeyin.kalbim yerinden cikacak gibi oluyo hastalanicam diye korkuyorum.rüyamdada 3 5 tane idrar tahlilinde pozitif gördüm.hayirlisi olur inşallah

Günaydın arkadaşlar.yarın test günüm dualarinizi eksik etmeyin.kalbim yerinden cikacak gibi oluyo hastalanicam diye korkuyorum.rüyamdada 3 5 tane idrar tahlilinde pozitif gördüm.hayirlisi olur inşallah
ayy inşallah canım o rüyadaki pozifleri iyi bilirim bende rüyamda cok görürüm sabahına kalkıp hemen test yapıodum

Hadi bakalim canm insallah guzel haberler alirsin

Günaydın kızlar. Hahaha bu gece rüyamda çok sapsalca bişey gördüm. Eşime diyorum ki evde bebek yapamadık hadi bu sefer otele gidelim orda olucak diyorum. Yani bence benim tatile gidesim geldi

Günaydın kızlar. Hahaha bu gece rüyamda çok sapsalca bişey gördüm. Eşime diyorum ki evde bebek yapamadık hadi bu sefer otele gidelim orda olucak diyorum. Yani bence benim tatile gidesim geldi
Ahah) gidin tabii ooh keyifli keyiflii snra da gelsn bebisler

kızlar merhaba eşim geç gelince geç gidecek akşama doğru rahatça girerim şimdilik bye beni bekleyin anacığım.....gelecem ezelim bir iki saate çıkar inşallah:))

Ahah) gidin tabii ooh keyifli keyiflii snra da gelsn bebisler
Canim tatile gitmek kim biz kim tam busene gidecektik gorumcemin evlenesi geldi.eylulun ilk haftası memlekete düğüne gidicez. Artık orda koçişle kavga etmekten bebek yapmaya fırsat olmaz canım artık ekime kaldı; )

elam arkadaslar ben aranızda yenıyım bız yaklasık 1 veya 1 bucuk sene korunmadan ılıskıye grdık ama hamıle kalmadım doktora falanda gtmedım umıdı kesmıstım yanı ama 27 agustosta dusuk yaptım hamıleymısım 2 aylık ve ben bunu bılmıyordum cunku hıc bı hamılelık belırtısı yoktu (bulantı kusma bas donmesı vs) adet gecıkmesı oldu ama stresten dıye dusundum ve ustune adette olunca degılımdır dedım test falan yaptırmadım. doktora gıttım doktor kurtaj olmana gerek yok dedı parca falan kalmamıs dedı ve yumurtalıgın yavas calısıyo dedı ve folık asıt verdı 3 ay kullan hamıle kalırsın ılk 3 daha devam et dedı. benım sıze sorum su belkı aranzda basından gecen vardır dıye sormak ıstedım ben 1 sene korunmadan hamıle kalmayı bekledım ve 1 sene sonra dusuk yaptım yumurtalıgımın yavas calısması mı etkılıyo hamıle kalmamı ve bı daha hamıle kalabılrmıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…