Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Aileler mi sikintili canm?
Tabiki onun ailesi başlı başına bi dert :KK43: her sene gittiğimizde resmen eziyet çekip geri donuyoz. Bu sene gitmeyecektik işte düğün çıktı başımıza. Mecbur gidicez. Vallahi ben gitmek istemiyorum ama ben yokken hep somururler kocami diye gidicem artık

Aileler mi sikintili canm?
Tabiki onun ailesi başlı başına bi dert :KK43: her sene gittiğimizde resmen eziyet çekip geri donuyoz. Bu sene gitmeyecektik işte düğün çıktı başımıza. Mecbur gidicez. Vallahi ben gitmek istemiyorum ama ben yokken hep somururler kocami diye gidicem artık
elam arkadaslar ben aranızda yenıyım bız yaklasık 1 veya 1 bucuk sene korunmadan ılıskıye grdık ama hamıle kalmadım doktora falanda gtmedım umıdı kesmıstım yanı ama 27 agustosta dusuk yaptım hamıleymısım 2 aylık ve ben bunu bılmıyordum cunku hıc bı hamılelık belırtısı yoktu (bulantı kusma bas donmesı vs) adet gecıkmesı oldu ama stresten dıye dusundum ve ustune adette olunca degılımdır dedım test falan yaptırmadım. doktora gıttım doktor kurtaj olmana gerek yok dedı parca falan kalmamıs dedı ve yumurtalıgın yavas calısıyo dedı ve folık asıt verdı 3 ay kullan hamıle kalırsın ılk 3 daha devam et dedı. benım sıze sorum su belkı aranzda basından gecen vardır dıye sormak ıstedım ben 1 sene korunmadan hamıle kalmayı bekledım ve 1 sene sonra dusuk yaptım yumurtalıgımın yavas calısması mı etkılıyo hamıle kalmamı ve bı daha hamıle kalabılrmıyım :KK43:
Canim eğer yumurtalarin yavaş calisiyorsa catlayacak kadar buyumuyordur ki bu yüzden hamile kalman olanaksız. Tek sorun bu olsun canım. Sen adetin bittikten sonra incir kuru var onu uygula bak o yumurtaliklar nasıl çalışıyor :KK66:

Merhaba Kızlar İnşallah bu topikte bana uğurlu gelir.
bekleyişimin 5. ayı şimdilik hiç bir kür yapmadım. sadece folik asit içiyorum. bir seneden sonramı kürlere başlamalıyım.
bir iki defa yeltendim kür yapmaya , eşimle tartıştık. kürlerle uğraşınca stres yaptığımı düşünüyor.

Canim eğer yumurtalarin yavaş calisiyorsa catlayacak kadar buyumuyordur ki bu yüzden hamile kalman olanaksız. Tek sorun bu olsun canım. Sen adetin bittikten sonra incir kuru var onu uygula bak o yumurtaliklar nasıl çalışıyor

Canim eğer yumurtalarin yavaş calisiyorsa catlayacak kadar buyumuyordur ki bu yüzden hamile kalman olanaksız. Tek sorun bu olsun canım. Sen adetin bittikten sonra incir kuru var onu uygula bak o yumurtaliklar nasıl çalışıyor

Canim eğer yumurtalarin yavaş calisiyorsa catlayacak kadar buyumuyordur ki bu yüzden hamile kalman olanaksız. Tek sorun bu olsun canım. Sen adetin bittikten sonra incir kuru var onu uygula bak o yumurtaliklar nasıl çalışıyor :KK66:
ıns canım ya. ıncır kuru nasıl uygulanıyor

o aileler sanırım herkese dert dün bizde tartıştık adam evi terkedicem dedi resmen...ben de buyur kapı orada dedim...bu erkek çocuklarının ailesine düşkünlüğünü bir türlü anlam vermiş değilim :KK43:

o aileler sanırım herkese dert dün bizde tartıştık adam evi terkedicem dedi resmen...ben de buyur kapı orada dedim...bu erkek çocuklarının ailesine düşkünlüğünü bir türlü anlam vermiş değilim :KK43:

Kız bizimkiler çocuğuna düşkün olsa keşke düşkün değil parasini somurmekle mesguller. Bende konuştum eşimle memlekete gittiğimde sözümden dışarı cikarsan bidaha gelmem eve bosarim seni dedim. Evleneli 3 yıl oldu ama çok yoruldum yaslandim resmen. ; (

Kız bizimkiler çocuğuna düşkün olsa keşke düşkün değil parasini somurmekle mesguller. Bende konuştum eşimle memlekete gittiğimde sözümden dışarı cikarsan bidaha gelmem eve bosarim seni dedim. Evleneli 3 yıl oldu ama çok yoruldum yaslandim resmen. ; (
seni çok çokkkk iyi anlayabiliyorum...zaten bana göre evladın eğer evlendiyse bırak ya ondan maddi desteği ayağını yorganına göre uzat yok anacım bizimkiler de de var kabahat yok baba para desin bakalım bir daha isticekler mi? benim ki de neymiş efendim ben annesigile gitmek istemiyormuşum onları sevmiyormuşum kimse kimseyi sevmek zorunda değil dedim ben saygı duyuıyorum saygısızlık yapmıyorum o yeter dedim...evi terkedicem gelmicem dedi git gelme dedimm...baktım tıpış tıpış yanımda...hatta dün benim yumurtlama günümdü :KK43: doktor bugün değerlendirin dedi ve ovulasyonda kopkoyu çıkmıştı :KK43: bu sefer o yanaştı ben istemedim iyice girdik birbirimize :))))

X