Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

cnm ya bu düşük beni de eşimi de çok yordu:KK51: bide sinüzit ameliyatı olucam arada. daha tahliller ve hsgde var nolur nolmaz hiç bilmiyorum...
yani ara wer tabiki bi süre çünkü gercekten yoruluo ınsan ama 8 ay cok fazla bende ilaç kullanmaktan we onn yarattıgı olumsuzluklardan cok sıkıldıgım ıcın ara werdım ama 2 ay dedim mesele sende bı kaç ay ara wer sonra tam gaz dewam edelim :KK66:

yani ara wer tabiki bi süre çünkü gercekten yoruluo ınsan ama 8 ay cok fazla bende ilaç kullanmaktan we onn yarattıgı olumsuzluklardan cok sıkıldıgım ıcın ara werdım ama 2 ay dedim mesele sende bı kaç ay ara wer sonra tam gaz dewam edelim :KK66:
şuan için hiç bişey bilmiyorum cnm yaa:KK64:
Bişey sorabilirmiyim?
tabiki cnm

ımmm hamile kalma süreci nasıl bir süreç yani bi tek yumurtlama gününde ilişkiye girincemi hamile kalınıyo?

ımmm hamile kalma süreci nasıl bir süreç yani bi tek yumurtlama gününde ilişkiye girincemi hamile kalınıyo?
yani yumurtlama günnde ilişki olunca eğer eşinde we sende bi problem yoksa hamile kalınıo ama yumurtlama gününü hesap etmek zor oluo biraz.. mesela benim eşimde de bi sorun yok bende de yumurtlama gününde doktorun takibiyle bulup ilişki oluo ama sonuca ulaşamadık henüz teorikteki gibi gelişmio her zaman yani :)

yani yumurtlama günnde ilişki olunca eğer eşinde we sende bi problem yoksa hamile kalınıo ama yumurtlama gününü hesap etmek zor oluo biraz.. mesela benim eşimde de bi sorun yok bende de yumurtlama gününde doktorun takibiyle bulup ilişki oluo ama sonuca ulaşamadık henüz teorikteki gibi gelişmio her zaman yani :KK66:
Yani bi gün önce yada bi gün sonrasında ihtimal oluyomu peki

yumurta 12-24 saat canlı kalıyor,erkeğin spermi ise 3 gün.
bunlar o arada buluştu buluştu, kaynaştı kaynaştı yoksa diğer aya kalıyor.
ha bir de hiç bir sorun olmasada birbirlerinde elektrik alamayabilirler :)

• Beğen
Reactions: BBD
yumurta 12-24 saat canlı kalıyor,erkeğin spermi ise 3 gün.
bunlar o arada buluştu buluştu, kaynaştı kaynaştı yoksa diğer aya kalıyor.
ha bir de hiç bir sorun olmasada birbirlerinde elektrik alamayabilirler :)

X