Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

Ben de teste 10. günden itibaren başlamayı planlamıştım. En iyisi gün aşırı çalışmalara devam etmek :KK48:
cnm bende ovulasyon testi kullandım. günde 4 kez yapıyodum belli saatlerde. pozitifi gördümmü iki gün ilişki oluyodu sonrası rahat ben böyle hamile kaldım. ay öyle gün aşırı ilişkiyi hiç yapamam diyodum olmadı da:KK70:

Arkadaslar slm aranıza yeni katıldım. Umarım herseyın hayırlısı olur hakkımızda 1 hafta önce düşük yaptım 2aylıktı:KK43: allah kımseye acısını vermesın. Simdi bekleme surecındeyız 2 ay sonra tekrar Rabbim izin verırse dusunuyoruz hamıle olan arkadaşlarımız cok dıkkatlı olsunlar.
çok geçmiş olsun.cnm ben 2 düşük yaşadım. o düşecekse naparsan yap düşüyo.umarım herşey istediğin gibi olur:KK25:

Arkadaslar slm aranıza yeni katıldım. Umarım herseyın hayırlısı olur hakkımızda 1 hafta önce düşük yaptım 2aylıktı:KK43: allah kımseye acısını vermesın. Simdi bekleme surecındeyız 2 ay sonra tekrar Rabbim izin verırse dusunuyoruz hamıle olan arkadaşlarımız cok dıkkatlı olsunlar.
cnm bende ovulasyon testi kullandım. günde 4 kez yapıyodum belli saatlerde. pozitifi gördümmü iki gün ilişki oluyodu sonrası rahat ben böyle hamile kaldım. ay öyle gün aşırı ilişkiyi hiç yapamam diyodum olmadı da:KK70:

çok geçmiş olsun.cnm ben 2 düşük yaşadım. o düşecekse naparsan yap düşüyo.umarım herşey istediğin gibi olur:KK25:

benim anı koyulukta değil canım o zaman adeti bekleyeyim:KK16:
bende denemiştim benimkide aynı koyulukta değildi adeti bekledim gelmedi.sabır şekerim sabır. hatta gebelik testinde çooookkk silik çıkmıştı. kenarı bıraktım bu ay yok diye ertesi gün bide ne görim kabak gibi çıkmış o silik çizgi:confused:
Bekle canım hatta 2 gün falan geçince yap.tabi demesi kolay benim adet cumartesi gunu ama sabirsizlik diz boyu. Bu ay pek çalışma olmadı ama ilk defa bu ay bu kadar heyecanlıyım :) Rabbim hayırlara çıkarsın inş
şekerim çalışmanın çok olması önemli değil önemli olan doğru zamanlama:KK59:

leylooşşş ses ver nerdesiiiinn
70859-1394534966-fdb84562e0e4b512e8a48ecaa9caec78.gif

bende denemiştim benimkide aynı koyulukta değildi adeti bekledim gelmedi.sabır şekerim sabır. hatta gebelik testinde çooookkk silik çıkmıştı. kenarı bıraktım bu ay yok diye ertesi gün bide ne görim kabak gibi çıkmış o silik çizgi:confused:

hanımlaar içimdeki umut sesini susturmuştum yeniden başladıı:KK11:hayal ve hayal kırıklığı dua edelim birbirimize

Kizlar hamile kalmak istyorum adetim btincw calismalara baslicaz ama cok korktum hep boyle gecmi hamile kaloniyor yaa benim cevremdekiler evlenir evlenmez hemen hamile kaldilar hamile kalmak bukadar zormuydu :KK43:(

Kizlar hamile kalmak istyorum adetim btincw calismalara baslicaz ama cok korktum hep boyle gecmi hamile kaloniyor yaa benim cevremdekiler evlenir evlenmez hemen hamile kaldilar hamile kalmak bukadar zormuydu :KK43:(

bende böyle zor olduğunu bilmiyordum sanırım insan başına gelince anlıyor ve kendini burda buluyor kısmet işi bu işler inşaallah beklemezsiniz

cnm hamile kalmak i mucize sağlıklı bebek dünyaya getirmek başka bi mucize :KK56:yeni başlıcaksanız sakın umudunu baştan kaybetme:KK66:
saabah ola hayrola inşaallah canım :KK68:umut oluyorsun bana teşekkür ederim sende ilk ovulasyon testimi yapmıştın?
ya burdan fln okudum ovu testiyle anlıyolarmış ikinci çizgi daha koyu oluyormuş diye yapıyım dedim. benimki silik çıktı demekki negatif dedim. adet günü akşama kadar bekledim olmadı gebelik testi yapıyım dedim ondada çok çok silik çıktı yakını göremiiyosan görmezsin yani hayalet gibi bişey. tmmdedim negatif koydum kenarı sabah olmuş pozitif:KK45:

Ya tabikide zamanlama çok önemli. Bugün öksürürken kasıgımın ortasına bi sancı girdi. Pöffff sıkıldım sürekli kendimi dinlemekten. Bi gelsin şu velet kırcam bacaklarını :KK11:

OTE="MegaBitli, post: 36939516, member: 591624"]cnm hamile kalmak i mucize sağlıklı bebek dünyaya getirmek başka bi mucize :KK56:yeni başlıcaksanız sakın umudunu baştan kaybetme:KK66:

ya burdan fln okudum ovu testiyle anlıyolarmış ikinci çizgi daha koyu oluyormuş diye yapıyım dedim. benimki silik çıktı demekki negatif dedim. adet günü akşama kadar bekledim olmadı gebelik testi yapıyım dedim ondada çok çok silik çıktı yakını göremiiyosan görmezsin yani hayalet gibi bişey. tmmdedim negatif koydum kenarı sabah olmuş pozitif:KK45:[/QUOTE]

bilmiyorum ben ne olacağım:KK47::KK47::KK61::KK61:

OTE="MegaBitli, post: 36939516, member: 591624"]cnm hamile kalmak i mucize sağlıklı bebek dünyaya getirmek başka bi mucize :KK56:yeni başlıcaksanız sakın umudunu baştan kaybetme:KK66:

ya burdan fln okudum ovu testiyle anlıyolarmış ikinci çizgi daha koyu oluyormuş diye yapıyım dedim. benimki silik çıktı demekki negatif dedim. adet günü akşama kadar bekledim olmadı gebelik testi yapıyım dedim ondada çok çok silik çıktı yakını göremiiyosan görmezsin yani hayalet gibi bişey. tmmdedim negatif koydum kenarı sabah olmuş pozitif:KK45:

bilmiyorum ben ne olacağım:KK47::KK47::KK61::KK61:[/QUOTE]

malesef adet oldum:KK61::KK61::KK61:

Ya kizlarr gene konuyu degistircem ama doktorumn yazdigi folik asit bitti, bgn de doktra solemeyi unttum. Smdi ben eczaneye gidip elimi kolumu sallayip alanilio muyum onu:)

X