Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

HAYDİ GÜLELİM BİRAZ.............
Adamın biri arabasıyla şehrin içinde geziniyormuş. Kırmızı ışıkta beklerken birden yan kapı açılıp şarjdaki cep telefonunu bir genç alıp kaçmaya başlamış. Adam bi an şaşırmış ve arabadan inip kapkaççının peşinden koşmuş iki üç sokak ötede kapkaççı yorulmuş ve kaçamayacağını anlayınca belindeki bıçağı çıkartıp adama doğrultmuş adam korkmuş oda elini cebine atıp: -Birader şarjı unuttun yav, demiş. :)

Son düzenleme:
Adamın birine sayısaldan büyük ikramiye çıkıyor. Kimseye haber vermeden ikramiyeyi almak için yola koyuluyor. Yolda bir telefon geliyor:
-Nerdesin enişte?
-Dışarıdayım hayırdır?
-Çabuk eve gel.
-Ne oldu? Çok mu acil?
-Hemen gel! Ablam...
-Yoksa hasta mı?
-Başımız sağolsun enişte.
Telefonu kapattıktan sonra adam bulunduğu yere çöküyor ve sinsi sinsi gülerek:
-Ey güzel Allah'ım verdikçe veriyor, verdikçe veriyor..

arkadaşlar kimsse yokmu konuşmaya itiyacım var bu gün adet günüm nerdeyse 1 hafta öncesinden göğüslerimde hassasiyetle birlikte adet belirtileri başladı bu gün test yapayımda hamilelil umudumu sonlandırayım diyerekk evdeki ovulasyon kitini kullandım ikinci çizgi çok koyu olmamakla birlikte belirdi ben daha önce ovulasyon kitiyle gebeliğin öğrenildiğini duymuştum sizce olabilrmi gerçekten hamile olabilirmiyimiki duygu kavga ediyor aklımda

Canm obu testi knsnda hc bi fikrm yok ama erken gebelik testi yapaan elnde varsa?

megabitli nerdesin kıs

cnm sakin ol 3 gün daha bekle olmazsan direk kan testi yaptır. tabi adetinde hiç şaşma olmuyosa. ben hep gecikmenin 3. günü kan tahlili yaptırdım

cnm sakin ol 3 gün daha bekle olmazsan direk kan testi yaptır. tabi adetinde hiç şaşma olmuyosa. ben hep gecikmenin 3. günü kan tahlili yaptırdım
sakin olmak böyle durumlarda insanı çok zorluyor karmakarışığım canım ya beklemekten başka çarem yok gerçekten teşekkür ederim

bak beni dinle birdaha yaparsan ki inşallah gebe kalır yapmazsın :)ama tersi olursa mutlaka adet sonrası yap bir dene?
Merhaba bende hamile kalmaya çalışıyorum bu ay ovulasyon testi ile deneyeceğim adetten hemen sonra yumurtlama olabilir mi? benim adetlerim düzensiz 30 günü geçiyor

Merhaba bende hamile kalmaya çalışıyorum bu ay ovulasyon testi ile deneyeceğim adetten hemen sonra yumurtlama olabilir mi? benim adetlerim düzensiz 30 günü geçiyor
herşey olabilir normalde 14. gün falan oluyomuş ama benimki 11. gün hatta hemen ertesi gün yumurtlayanlarıda okudum burda

Ben de teste 10. günden itibaren başlamayı planlamıştım. En iyisi gün aşırı çalışmalara devam etmek
Canim mesela ben hemen adet pesi yumurtluyorum. Adetim bitiyor 2 gün sonra yumurtam catlamis oluyor. O yüzden bi türlü asilamaya gecemiyoruz. Bakalım bu ay nezaman yumurtlayacagim

Arkadaslar slm aranıza yeni katıldım. Umarım herseyın hayırlısı olur hakkımızda 1 hafta önce düşük yaptım 2aylıktı allah kımseye acısını vermesın. Simdi bekleme surecındeyız 2 ay sonra tekrar Rabbim izin verırse dusunuyoruz hamıle olan arkadaşlarımız cok dıkkatlı olsunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…