Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

benim yaşımda 26 polyanna23 hanımlar sizlere bir konuda aydınlatmam gerektiğini artık kendime farz biliyorum lütfen kimse bana kırılmasın hangi doktoru tavsiye edersiniz topiğini okuyunca öyle üzüldüm ki buradaki herkesin dininin islam olduğu çok açık ancak bu gün müslüman bir hanımın hastalıkta erkek doktora görünmekte bir sakınca yoktur şeklinde yaygınlaşmış yanlış bir bilgi çoğumuzun zihnini kuşatmış durumda bu yanlıştır arkadaşlar bir hanım evvela kadın doktor aramalıdır bunun için çaba sarfetmeli uğraşmalıdır bulamadığı takdirde en son çare erkek doktora başvurmalıdır lütfen hanımlar heleki böylesine mahrem bir bölgede lütfen hanım doktorları tercih edelim

canımın içi ben bu konuda başta malesef 15 sene öncesinden bahsediyorum hiç seçenek olmadığından erkek doktor tercih etmek zorunda kaldım doğum falan şimdi doktorum kadın en azından daha çok utanmıyorum bilmiyorum bu konuda arkadaşların düşüncesini ama bende tercihi kadınlardan yana tutuyorum.....elbet öle olması gerek diye biliyorum bende:)

canımın içi ben bu konuda başta malesef 15 sene öncesinden bahsediyorum hiç seçenek olmadığından erkek doktor tercih etmek zorunda kaldım doğum falan şimdi doktorum kadın en azından daha çok utanmıyorum bilmiyorum bu konuda arkadaşların düşüncesini ama bende tercihi kadınlardan yana tutuyorum.....elbet öle olması gerek diye biliyorum bende

böyle düşünmene sevindim canımm kimseyi kırmak istemem sadece yanlış bilen var olabilir düşündüğümden yazmak istedim rabbim kimseyi zor durumda bırakmasın

Tabiki ilk tercihimiz ama kadın doktor yoksa mecburen erkek doktora görünmek zorunda kalıyoruz. Tabi istanbulda bol bol iki doktorda var ama Doğu bölgesinde kadın doktor bulmak zor.bu yüzden ikinci bi alternatifimiz olmadı. Elimizde ne varsa onu degerlendirdik.

amin cnm hemde ev sahibimdi gerçi Allaha şükür hiç muayene dışında yüzyüze gelmemiştik küçük bir kasabaydı ama şimdi bu konuda bende biraz muhafazakarım.....

Tabiki ilk tercihimiz ama kadın doktor yoksa mecburen erkek doktora görünmek zorunda kalıyoruz. Tabi istanbulda bol bol iki doktorda var ama Doğu bölgesinde kadın doktor bulmak zor.bu yüzden ikinci bi alternatifimiz olmadı. Elimizde ne varsa onu degerlendirdik.
elalmami, 2 dakika önce Rapor Et
#335 Beğen + Çoklu Alıntı Cevapla

anlıyorum canım işte böyle durumlar için zaruret olduğundan günah sayılmaz rabbim zor durumda bırakmasın
nerede oturuyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…