Meleğinin Misssss kokusunu içine çekmek isteyen Anne adayları ve aday adayları.................

ahhh kuzum başlayamadım sabah saati kurdum erken kalkayım hazırlayım diye uyuyakalmışım :) işe de geç geldim akşam başlasam bişi olmaz herhalde
olmaz cnm aç karnına iç yeter ama bu su fazla beklemeyecek diyorlar iki bardak hazırlayıp öğlen bir de gece yatarken içiyorum ama iyi mi yapıyorum bilmiyorum........

olmaz cnm aç karnına iç yeter ama bu su fazla beklemeyecek diyorlar iki bardak hazırlayıp öğlen bir de gece yatarken içiyorum ama iyi mi yapıyorum bilmiyorum........
sabah akşam aç içicektim ama uyanamadım ben bu gece başlayım canım o zaman...bu haftasonu da izmire gidicem tüp bebek merkezi araştırıcam biraz yaza kadar olmazsa diye

sabah akşam aç içicektim ama uyanamadım ben bu gece başlayım canım o zaman...bu haftasonu da izmire gidicem tüp bebek merkezi araştırıcam biraz yaza kadar olmazsa diye
hadi hayırlısı olsun cnm inşallah bu gayretin sonu mutluluk olur.....tüp yaptırınca beraber gün sayarız inşalah....

----denizz06--------------------------25 HAZİRAN------------- beklemede--19
----lamelifAmine---------------------15 AĞUSTOS------------beklemede---30
----babsybaby-------------------------19 AĞUSTOS------------beklemede--27
---aysemutlu-------------------------29 AĞUSTOS-----------beklemede--23,5
---denizege34-------------------------2 EYLÜL---------------beklemede--30

hala bekliyormusunuz kızlar?

hadi hayırlısı olsun cnm inşallah bu gayretin sonu mutluluk olur.....tüp yaptırınca beraber gün sayarız inşalah....
ayyy inşallah kuzum yaza kadar bekleyelim o sırada 2 kere falan aşılama yaptırcam eğer tutmazs yazın direk senelik izinde izmire gidip yaptırıcam...ya gün saymak ne güzel olur yaaa ahhh ahhh o günler gelse keşke

X