Kekler - Pastalar Megilaranın Islak Keki

bu tarifi verene çok teşekkürler yaptım ve bayıldım çok süper oluyor gerçekten ıslak keke on basıyor zaten ıslak keki yaptığımda zorla yiyiyodum çünkü yumuralı karışımı çiğ olarak döküyoduk ve içim rahat etmiyodu geçen yaptım bir kaç kişiye giderken götürdüm 2 kişi olunca hemen bitmedi ve herkes bayıldı ama buralarda öyle marifetli insanlar pek olmadığı için tarifi alma zahmetinde bulunmadılar ayyyy çok süpermiş tadı harika ellerine sağlık falan demekle yetindiler bedavadan pasta yiyolar neden istesinler ki dimi öptüm :))))

hihoyyyt Denedim ,yaptım ,afiyetle yedimcokacimcoook
Çok şahane oluyor tadı,lezzeti enfes canlarımhihoyyyt
Ve sizler içinde resimledim,bu arada bolca fındık döktüm üstüne,biraz farklılık olsun istedim!!

adszzn6.jpg

w746.png

Ve sizler içinde resimledim,bu arada bolca fındık döktüm üstüne,biraz farklılık olsun istedim!!

adszzn6.jpg

w746.png

canim sana misafirlige gelebilirmiyim hemen simdi :1rolleyes:
:eek:

ellerine sağlık arkadaşım
harika görünüyor​

ben de yapıyorum bunu... ama çikolata sostan önce kermşanti sürüyorum sonra sosu döküyorum... adı da ağlayan pasta... gerçekten çok güzel oluyo...

Ama ama ben hamişiiiiiiiiiimm. şimdide işteyimm çok canım çekti eve gider gitmez yapıcam.
Ellerinize sağlık kızlar. Enfes görünüyo yahuuuuuuuuuuuuuu..........

bende yaptım geçen hafta ve süper oldu:hooray:
ve yine canım istedi ama diyette olduğum için yapamiyorum maleseff.ama kesinlikle denenmeli.

Megilara,canim,yarin gelecek misafirim icin
bu keki bugünden yapsam olurmu?Hani durdukca
cok islaniyormu,yumusuyormu?Kivaminda bir degisme
olmayacaksa birazdan yapicam.Cevabini bekliyorum.

aynen tarifi yap canım,durdukça fazla ıslanmıyor
eğer daha kuru seviyorsan üzerine 2 değil 1 bardak süt dökersin

ıslak keki bi türlü beceremiyorum bide senin verdiğin tarifi denicemm bakalım inşallah güzel olur.:Saruboceq:

image.php

insallah yukleyebılmısımdır resım pek guzel cıkmadı ama tadına daha bakmadık bakınca sıze soylerım

Son düzenleme:
X