Kekler - Pastalar Megilaranın Islak Keki

yaa canım cok cektıı ama sımdı yapmaya usenıyorum nasıl olcak sıncıııkk.. mirmirmirmir
hem benım bebıs bunu yapmama ızın vermeez kı yaaa :1no2: dur bı daha bakayım tarıfeee :roflol:yemek ıstıyorum bırı yapıp getırse hayrına olmaz mııı.. cokacimcoook

s6000719td6.jpg

w800.png

ÇOK LEZİZZZZZZZZZZZZ....:sm_cool:

canım paylaşımın için sağol cidden yaptım çoook basit ve lezizzzzz gündeki arkadaşlar çook beğendiiicokacimcoook
başka varsa eklersen sevinirim MEGİLARACIMa.s.a.s.

yeni tarifler elime geçtikçe önce deniyorum sonra da ekliyorum canım
beğenmenize sevindim

keki biraz önce yapyım ve afiyetle yedim ya biraz şekerini fazla koydum herhalde yada çokmu yedim ne karnım çok ağrıyoooooooooo spazm geçirirmiyimki geri kalanınıda yesem tarif için saol ama bir daha yalnız yapmayacağım (gerçi arkadaşım vardı ama o bir dilim falan yedi)kalabalıkta güzel gider gibi sanki
ooooooooo çok kötüyüm yaaaaa!...cokacimcoook:bbo::bbo::bbo:

geçmiş olsun,kakaosu bol olduğu için çok yediğinden dolayı dokunmuş olabilir...maden suyu iç,ii gelir...:uhm::uhm:
keki biraz önce yapyım ve afiyetle yedim ya biraz şekerini fazla koydum herhalde yada çokmu yedim ne karnım çok ağrıyoooooooooo spazm geçirirmiyimki geri kalanınıda yesem tarif için saol ama bir daha yalnız yapmayacağım (gerçi arkadaşım vardı ama o bir dilim falan yedi)kalabalıkta güzel gider gibi sanki
ooooooooo çok kötüyüm yaaaaa!...cokacimcoook:bbo::bbo::bbo:

keklerin ıslağından ve kurusundan ve hatta şkerpare hrç hiçbir tatlıyı sevmeyen bir kşi olaraktaaann
çok merk ettim yapmam lazım :KK70:

Anlamadığım neden hazır çikoloto sosu kullanılıyor..Ne bileyim biz evde yapsak kakao ile olmazmı aceba?:fisfisfis:En kısa zamanda deneyeceğim resimli bir şekilde burayada eklerim canım:cokacimcoook:

Anlamadığım neden hazır çikoloto sosu kullanılıyor..Ne bileyim biz evde yapsak kakao ile olmazmı aceba?:fisfisfis:En kısa zamanda deneyeceğim resimli bir şekilde burayada eklerim canım:cokacimcoook:

tabiki olur canım
bende bir çikolata sos tarifi vardı bir yerlerde
bulursam yazarım

olur tabii ki ben de hep kendim yaparım,ama hazır ların içinde çok güzel bir çikolata aroması var,onu evde tutturmak zor galiba...sositososito

ÇİKOLATALI SOS

MALZEMELER:

-1 çorba kaşığı mısır nişastası
-1 su bardağı şeker
-2 yumurta sarısı
-2- 3 çorba kaşığı kakao
-Yarım paket vanilya
-2,5 bardak süt

YAPILIŞI:

1- Tencereye, şeker yumurta sarıları, nişasta, kakao konup biraz sütle ezilir.
2- Sütun tamamı konarak karıştıra karıştıra pişirilir.
3- Yine karıştırarak soğutulur. İçine vanilya katılır.

ah ne güzel!!keşke ben de böle tatlı sevmesem,ama malesef ...bazen kendimi tutmam çok zor oluyor...o kadar seviyorum ki bazen tatlı diyeti yapıyorum,tatlıdan uzak kalıyorum ve kilo veriyorum hemen...düşünün k i ne kadar yiyorum artık!!!!Çok üzgünüm çoook
keklerin ıslağından ve kurusundan ve hatta şkerpare hrç hiçbir tatlıyı sevmeyen bir kşi olaraktaaann
çok merk ettim yapmam lazım :KK70:

X