Makyaj Ürünleri MeDuSa nın Çeşitli Makyaj Denemeleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlım çok sevdiğim bir arkadasıma okadar benziyorki göz ve kas yapın allahım aynı o avatardaki komple resmini görmeseydim o sanacaktım

çok güsel olmus hepsi güsel ama en çok söyle bir tarafında yıldıs olan var onu, pembeliyi bide en son yaptığın yesil makyajını çok beğendim ellerine emeğine sağlık güsellik

Çok teşekkür ederim cnm opuyorumnanaktan

Bana benzeyen biri daha var demekki ne güselll zemuszemus

kızlar lenslerimi göstermek için ekliyorum bu fotoyu
nasıl olmuş ?????

kızlar lenslerimi göstermek için ekliyorum bu fotoyu
nasıl olmuş ?????

2 farklı lensmi var benmi yanlış görüm üstten 1. alttan 1 ve 2. üstten 2. ve 3. alttan 3. doğrumu gördüm.aynıysada farklıysada çok yakışmış.ama senin gözlerin renkliydi zaten galiba ela tarzı yada açk yeşil gibi bişiy sanırım demi

güzel olmuş cnm ellerine sağlık ama senn zaten gözledrin güzel
gözlerinde problem olduğu için mi takıyosun yoksa ölesine möi:)

yok cnm farklı lens değil daha dün aldım ilk defa kullanıyorum
ışığa göre ve göz bebeğimin küçülüp büyümesine göre değişiyor
zaten gözlerim yeşil olduğu için göz bebeğim küçülünce ortası yeşil görünüyor a.s

güzel olmuş cnm ellerine sağlık ama senn zaten gözledrin güzel
gözlerinde problem olduğu için mi takıyosun yoksa ölesine möi:)
tşk ederim cnm gözlerim yeşil mavi rengi sevdiğim için değişiklik olsun diye aldım yani Allah'a şükür gözlerimde bi problem yok opuyorumnanaktan

Peh hıc de guzel olmamıs :dilcikar:
Zaten şehla şehla bakıyon :dilcikar:
Bıde matah gıbı lens takmıs sankı guzellesecek :dilcikar:
Çirkinnn Çirkinnn Çirkinnnn:dilcikar:

Delüüüüü nazar degecek
Kaşı bıyerlerını fisfisfis
Öle gösler gösterilirmi heççççç :1shok:
Aksama gelde bı kursun dokeyımmmm klava:
Allahım nazarlardan kem gozlerden saklaaaa :Saruboceq:

napim çirkinsem suç benim mi :umursamaz:
azcık lens takayım da güzelleşelim dedim ne var bunda lmaz:
kedülere nazar falan değmes bebeem opuyorumnanaktan
dokuz canlıyıs bis sositososito
akşama geliom bah ona göre kurşunu hazırla zemuszemus

Hüllacımm :kedi:
Önce geç kalmış olmanın üzüntüsünü dile getireyim. Ama her şeyin bir telafisi vardır değil mi ?

Makyajların hemen hepsi alışılmışın dışında. Yani tam benim sevdiğim gibi :jeyyar:
Özellikle şu leopar desenleri hep yapmak istemişimdir, ama bir türlü de yapmadım gitti...
Lenslerin hayırlı olsun kuzucum, ama senin göz rengin muhteşem zaten

Dikkatimi çeken bir şey oldu. O da sanıyorum fotoğraflarını çok yakından çekmenden kaynaklanıyor.
Gözlerin birbirine yakın duruyor. Bunun bir nedeni de göz kalemini, göz pınarına kadar sürüyor olman.
Bence göz içine çektiğin kalemi göz pınarının olduğu kısma sürmezsen, gözlerin daha ayrık, daha güzel görünecek. Bir dene istersen canım.

Emeğine sağlık a.s.

Kedim opuyorumnanaktan lenslerin süper yakışmış tatlımm :kedi: son yaptığın makyajda güzel olmuşş şekerim yenilerini bekliorumm delikafadulden

Güzel yorumun için çok tşk ederim Hacercim

Aslında haklısın hem fotoğrafları yakından çekiyorum hemde göz kalemini göz pınarlarına kadar sürdüğüm için gözlerim yakın görünüyor,bundan sonra dediğin gibi denicem aklıma gelmemişti teşekkür ederim opuyorumnanaktan

Kedim opuyorumnanaktan lenslerin süper yakışmış tatlımm :kedi: son yaptığın makyajda güzel olmuşş şekerim yenilerini bekliorumm delikafadulden

Teşekkür ederim cnm opuyorumnanaktan
Yenileri yakında eklicem yarın olabilir yerimseniben

kedicimm eline sağlık koyu olana bayıldımm

ah yaaa.. ne muhteşem olmuş hepsi!! bayıldım yemin ederim..
sormak istediğim bişey var. ilk sayfadaki 3.süydü sanırım.. turkuaz mavisi gibi bi farın var.. onun markasını ve numarasını alabilir miyim senden?

ben de yildizliyi begendim kedicim ama o yildizi nasil cizdin denesem o kadar guzel yapabilirmiyim bilmiyorum,cumartesi diskoya gidicem canim cevap yaz da cumartesi yapiymŞeniz

ooo bebişimm
kolay gele :)
ilk ikisini çok beğendim
hele ilki çok güzel olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…