Makyaj Ürünleri MeDuSa nın Çeşitli Makyaj Denemeleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Canım aslında kirpiklerim sürekli makyaj yapıp silmekten kötü oldu birde bitane maskarayı bitirmeye çalışıyorum da o yüzden onu kullanıyorum fazla iyi değil yani :sm_confused:

Kaşlarımında boyanmış hali böyle aslında rengi daha açık tatlım sırnaşık şey

sen bildiğin sarışınsın o zaman canım ya :) ben de her gün mutlaka göz makyajı yaparım, abartı değil kalem ve rimel sadece, ama her gece de silerim mutlaka, silmekten heralde epey cansızlaştı benimkiler de:1no2:

Açık kumral diyebiliriz cnm kaydirigubbakcemile3

Evet makyaj yaptıkça ve sildikçe kirpikler daha cansız görünüyo tatlım haklısın benneyaptımki

Ben bi ara hint yağı sürüyordum o zaman iyidi ama uzun süredir kullanmıyorum gittikçe cansızlaşıyorlar :çok üzgünüm:

gerçekten faydasını gördün mü canım gözü yakıyor mu ?:uhm:

gerçekten faydasını gördün mü canım gözü yakıyor mu ?:uhm:

Evet cnm faydasını gördüm ve tekrar başlamayı düşünüyorum bayanssulusmile

Kulak temizleme pamuğunu bitaz batırıp gözüne kaçırmadan sürersen sorun olmuyo cnm ama eğer kullanacaksan dikkat et yerimseniben

ayy süperr bayıldım, deniyeceğim bakalım inşl. başarabilirim senin ki gibi

teşekkürler cnm paylaşımın için:enbuyukkk:

reçelim yeni mukyujlar yok muu

Bu şekilde ekleniyo ancak,site düzelince düzeltcem boshayallersmile

Son düzenleyen: Moderatör:
çok güzel olmuş nasıl yaptığını anlatırmısın

Bu şekilde ekleniyo ancak,site düzelince düzeltcem boshayallersmile

Tabiki anlatırım aslıcım olumunekankayizsmile

İlk yeşilli makyajda önce kapatıcını uyguluyorsun her makyajda olduğu gibi
sonra tam göz kağaımın üstünde koyu bir yeşil renk varya onu uyguladım biraz kuyruğunu uzattım sonra üst tarafa çok açık yeşil renginde farımı sürdüm
Kalemimi eyeliner gibi kirpik diplerine doğru sürmeye çalıştım,alt tarafada aynı kalemi sürdüm gözümün içindeki kısıma aslında beyaz sürdüm fakat belli olmamış bayanssulusmile
kıvırıcı ile kirpiğimi kıvırıp maskarayı uyguladım

alttaki makyajda ise she'nin gri ve beyaz tonlarındaki ikili göz farımın gri kısmını önce aplükatörümle kalem gibi göz çevremden geçtim göz pınarlarım doğru beyaz olan farımdan alıp grinin üstünden uyguladım,maskara ile makyajımı tamamladım opuyorumnanaktan

cok teşekür ederim canım benim, göz yapımız aynı göz kapağım düşük olduğu için makyaj yapmakta zorlanıyordum gözümün üstüne kalem cektiğimde gözümün üst kapağına bulaşıyor ne yapmam gerekiyor s

Oldukça ince çizmeye çalışacaksın cnm ilk sayfadan itibaren sadece kalemle yaptığım makyajlarıda görebilirsin.

çook başarılı makyaj tebrik ederim canım

göz kalemini bi türlü süremiyorum bi tekniği var mı acaba

çook başarılı makyaj tebrik ederim canım
Tşk ederim cnm opuyorumnanaktan
göz kalemini bi türlü süremiyorum bi tekniği var mı acaba

Tekniği olduğunu sanmıyorum cnm zamanla elinin tecrübe kazanmasıyla oluyor yerimseniben

Bugün iki tane makyaj yaptım bu avonun bedavaya gönderdiği simli kahverengi kalemi boshayallersmile

Buda gri tonlarda akitramın istediği gibi yapayım dedim ama olmadı akannehir

uyyy simli simli medusammmm msllh gözlerine boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…