Selülit Mecit Efendi Selülit Yağı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Yağ içinmi soruyosun bilmiyorum ama eğer varis problemin varsa yağlar zarar vermez aksine selülit daha da varise sebep oluyomuş dolaşımı bozduğundan o yüzden onlardan kurtulmalı. kese yapıyorum demişsin işte o sorun yaratıyo özellikle kılcal varislere sebep oluyo başıma geldiğinen biliyorum o yüzden varis derdi olan sert keseler yapmamalı,biraz sert davranırsan hemen belirginleşiyolar bi süre sonra belki herkesde olmaz ama bende oldu selülit için kese yaparken o bölgelerde şimdi bide kılcal varislere sahip oldum,yani kaş yaparken göz çıktı:kızgın: dikkatli olmak lazım ....

uyarılarınız için teşekkür ederim. O zaman bastırmadan keseleniyim ve yavaş yavaş hareketlerle. Zaten varislerim var daha da çoğalmasın. Kaş yapayım derken göz çıkarmayalım haklısınız. Keselenmek yerine elimizle masaj yapalım daha iyi olur sanırım.
Hem varisler selülitlerden daha çirkin duruyor.Sağlığımıza dikkat edelim. :nazar:

X