Mayıs-Haziran Ayında Hamilelik Hayali Kuranlar

sen 5 ay için acele etmiyor musun iğne falan için.çünkü bildiğim kadarıyla 1 yıl deneyin olmazsa doktora başvurun deniyor.sanırım acaleci davranıyorsun:)

evet ama beklemek ıstemıyorum
yanı soyle anlatayım
azrkadasım bu sekılde bır yıl bekledı ve sonunda doktora tekrar gıttı
5. ayında gıttıgınde doktor 1 yıl bekle dıye gerı gonderdıde
neyse 1. yılında gıdınce testler yapıldı normal
eşine yapıldı durum az sperm sayısı 2 ay ılac tedavısı ucuncu ay hamıle kaldı kız
sımdı soruyorum bu testı 5. ayda yapsalardı ne kadar ıyı olurdu dımı
bende bır sorunum varsa hemen ogrenılsın ıstıyorum
ama ıkımızde normal cıkınca ıyıce meraklandım ben :)

demekki herkeste aynı duygular oluyor.bende bekarken yada ilk evlendiğim zaman hiç umrumda değildi.olmasada olur derdim.hamileler çok itici geliyor derdim flan filan.ama dediğin gibi şimdi gözüm hep hamilelerde bebeklerde sanatçıları bile takip ediyorum şunun çocuğu olmuş bu hamileymiş.şu kaç yaşında bu kaç yaşında ben geçmi kaldım falan.arkadaşlarımın oluyor akrabalarımın oluyor.ben birde düşük olayı yaşadım ondan sonra iyice kötü oldum ve güvensizleştim.sanki bir daha olmayacak mı demeye başladım.bakalım artık hepimiz için hayırlısı.kilo verme işinide çok takma inan ne obez boyutunda insanlar var(sen öylesin demiyorum yanlış anlama) yani senden ne çok çok kilolulor var gayet iyi bebek dünyaya getiriyorlar hemen hamile kalıp zırt diye doğuruyorlar:))

ah cnm benım
aynıyız desene
bırde bebek kıyafetlerı ve arabası takıntım var resmen
bırde ben fenayım ya
her bebek kıyafetını begenmedıgımden degıl dogmamıs karnıma bıle dusmemıs cocugun kıyafet sıparıslerını dun abıme verırkenkı anım
- Abiiii o dediğin markadan banada gönder ama cogunlukla pastel renkler olsun :)
Daha ortada cocuk yok dusun artık :)
Ahh ahh ben hakedıyormuyum
eEvetttt

Ayrıca 165 boyum 78 kgyım cnm
merak etme obezlıkden bır kademe asagıda kılolu sıfatındayım
Obezlıge ramak kala yanı

ARAMIZA hoşgeldin sedacım
dilerim sende bir an önce buradan müjdeni verirsin beklemek çok zor katılıyorum 5 ay çok vakit değil ama dediğin gibi bir sorun varsa bilmek önemli çünkü aylar geçtikce insan stres yapıyor ve hormon dengeleri altüst oluyor.

Ayrıca 165 boyum 78 kgyım cnm
merak etme obezlıkden bır kademe asagıda kılolu sıfatındayım
Obezlıge ramak kala yanı

ayy bende 1.60 boyunda ve neredeyse 70 kilo olmuş durumdayım.. bebek için kilo vermeyi bekliyorum bende... bu arada kızlar o kadar ağladım sızladım ki kocam nihayet zayıflamam konusuna el attı. dün benimle oturdu güzel güzelkkonuştu seni yalnız bırakmayacağım sana yardımcı olacağım dedi. sonra obez hastalara kullandıkları bir ilaç varmış bana da ondan getirdi. hiç bir yanetkisinin olmadığını ve iştahımı keseceğini ve metabolizmamı hızlandıracağını söyledi.. haa bi de burada yazdığımı biliyor sakın kimseye ilacın adını verip önerme dedi :):):)

o dedi ama sen onu dinlemeyip bana adını özelden yazacaksın değil mi cnm. :2::2::2::2:

neymiş o ilaç dermişimmmm:)
walla zayıflama ilaçlarından bende çok kullandım.kullunmaya başladığım günden itibaren hemen iştahımı kesiyordu vücudumduki suyu atıyordu 3 gün içinde inceldiğimi hissediyordum ama sonra hemen geri eski halime geliyordum.onlar kısa süreli çözüm.ben artık kesinlikle kullanmam çünkü onu kullanırken bebek olursa allah korusun ben yan etkisi olmayacağını düşünmüyorum.hatta ilk bebeğimde korunmayı bırakana kadar kullandım ama bıraktığım ilk ay çocuk olunca ve düşünce o ilaçtan mı oldu acaba diye halada düşünürm.
sana zayıflama yolunda başarılar dilerim.ilacı biraz iradeni terbiye edene kadar kullan ama sonra çok kullanma derim ben.vücuda giren yapay herşeyin bir zararı vardır.
birde aklıma ne geldi sen burda ilacın adını diyormuşun ilaç satış patlaması yaşıyormuş düşünsene:)))

arkadaşlar benimki öyle piyasadaki zayıflama haplarından değil.. :):) pek çok alanda zayıflamada buna dahil kullanılan eczanelerde reçete ile satılan bir ilaç.. obezite diyabet kısırlık pekçok tedavide kullanılıyormuş :):) ama adı sır.. kocişime söz verdim

kuzuu sana yazarsa sende artık bana yazarsın özeldennnn:)))nasılsa artık iki kişinin bildiği sır olmaz dimi:)
kesinlikle öyle..

cnm ben tahmin ettim ilacı şeker ilacı

tahminim doğru değil mi

| iѕiм | ѕαт |вαт | ѕση ∂υяυм
1 | TazmaniaMonster | 18 ηiѕαη |16 мαуıѕ |вєкℓємє∂є
2 | kuuzuu |24 ηiѕαη |.. мαуıѕ |вєкℓємє∂є
3 | guldur |17 ηiѕαη |14 мαуıѕ |вєкℓємє∂є

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder."

Son düzenleme:
inşallah yararı olur cnm .

| iѕiм | ѕαт |вαт | ѕση ∂υяυм
1 | TazmaniaMonster | 18 ηiѕαη |16 мαуıѕ |вєкℓємє∂є
2 | kuuzuu |24 ηiѕαη |.. мαуıѕ |вєкℓємє∂є
3 | guldur |17 ηiѕαη |14 мαуıѕ |вєкℓємє∂є

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder."

tazmania sen kuzuyu yazdın listeye ama onun şu an için bebek çalışması yokki onun şu an çalışması kilo çalışması.o zaman onu şöyle değştir şu anki kilo yani ŞAK 1 ay sonra beklenen kilo BASBK:)nasıl olur:)))

haklsıın cnm öyle yapalım.
ama hislerim bana hem kilo hemde bebek çalışması başladı gibi diyor

kısırlık tedavisinde bile kullanılıyormuş sanırım.. aman ne bileyim dün gece içtim bugün içtim ama inanılmaz bir tokluk hissi var...

evetttt
kısırlıkdada kullanılıyorrmus
sanırım gonaphene den bahsedıyorsun
nıye yazdın buraya dersen zaten tum forumlarda kullanılan ılacları yazıp lıste yapılıyor
klomen genophen vs tarzında :)
bende dua edıyorum doktorum bana gonaphene versın dıye:)

Bu arada kızlar topluca cevap vereyım evet ne yazıkkı 5 ay cok uzun olmasada asırı stres verıcıbır durum
yarın buyuk gun bakalım neler olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…