Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım canım çok teşekkür ederim inşallah

Yumurtalar kaç tane gelişti kaç milimdi

Maalesef bugün ay başı oldum size çok teşekkürler silebilirsiniz artık beklemiycem oluruna bıraktım
Ayyyy çok şaşkınım adet diye düşündüm hatta gitttim kan testi verdim sonuç negatifti sonra baktım Haziran yarısına geldim goguslerim ağrımaya başladım tekrar kan testi yaptım hamilemişim tekrardan eklermisiniz çok tuhaf hamilelik gecirdim demekki gec döllenme olmuş

Kızlar kimse var mı ben 7+5im ama şimdiden sürekli acıkıyorum. Vitaminler mi acıktırıyor anlamadım. Progestan kullanıyorum onun mu yan etkisi acaba başka böyle olan var mı

Kızlaar adetime 2 gün kaldı. Testi yapalı da yarım saat olmuş. Yanlış mı gösteriyor?

Eklentiler

• 273E4833-A20C-476C-A016-20EC03A4C3BB.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 93
Ben yarın sabah kan testi yaptırıcam sağlık ocagına galiba, agrılarım hiç geçmedi yorulunca artıyor. mide bulantım da var az az

Merhaba Evet özellikle sağ tarafımda hafif bulantılarımda oluyor sizin nasıl geçiyor yalnız gücüm hemen kesiliyor
Benim fazla bulantım yok ama ara sıra kasik ağrisi yaşiyorum bazen sırtım benim 3 kaybim var çok korkuyorum normalda her hamileliğimde gogʻus ucu erken kararirdi şimdi açik kahve daha doktora gitmedim sağlik ocağında Beta 329 olmuş temmuzda rendevum var inşallah sağ salim kucağima almayı nasip olur bu ara siz vitamin takviyesi kullaniyormusunuz

Her hamilelik bir olmaz canım ama tedbiride bırakmamak gerek doktorunuz durumu biliyorsa ona göre yönlendirir sizi korkma hamilelik aynı olmuyor diye.folik asit kullanıyorum sadece diğerleri 12. Haftadan sonra dedi doktorum bende salı günü gideceğim kalp atışı için hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…