Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birinde sperm gelip yumurtayi bekliyor diğerinde birbirlerine koşarak aynı anda geliyorlar kuzum öyle düşün
Sperm 72 saat yumurta 24 saat dollenmeye hazır. 36. Saat ihtimali yükseltmek için deniyor

Birinde sperm gelip yumurtayi bekliyor diğerinde birbirlerine koşarak aynı anda geliyorlar kuzum öyle düşün
Sperm 72 saat yumurta 24 saat dollenmeye hazır. 36. Saat ihtimali yükseltmek için deniyor
Çok teşekkür ederim canım bildiğim halde tereddüt ettim. Gününü bildiğimiz ve değerlendirdiğimiz ilişkide bile tutma ihtimali %30 veya 35. Azcık nasip kısmet diyelim. Bizimde yüzümüz gülsün güldürsün çok mu be

Yaw bende işte ne biçim bir hastalık bu şimdiden düşünüyorum acaba hangi gün teste yapsam diye jdjjdjdj
Daha ilk bebek olmadan bütün herşey geldi başıma . Çift çizgi gördüm kimyasal gördüm , 5 ,6 gün geciktim artık benim bu bebek aşkına inancım kalmadı artık ne çift çizgilere inanırım ne gecikmelere . Doğurunca anlarım heralde hamile olduğumu

Kuzum üyeliğini iptal etti dün morali çok bozuldu uzak kalmak istedi burdan. Tekrar gelir mi bilmiyorum
Evet bende yazdıktan sonra fark ettim.. ya bu testlere güven olmayacak mı ya sanırım en iyisi su first response marka olanlar tuzludur belki ama en azından 1 kere yapılır tam yapılır bu ne yaww milleti hayal kırıklığına sokuyor ..

Bu yüzden adet gecikmeyince yapmamak gerek cunki eeger gebelik yoksa çoğunlukla adet de gelicektir

Valla artık regl gününden 10 gün geçmesiyle en sağlıklısı olur.. çünkü çok fazla kimyasal gebelik oluyor bir de bu yaygın oldu simdi.

En kısa sürede hepimiz hamiş olalım inşallah AMIN

Kızlar acil tecrübeliler yazabilir mi hafif hafif adet kanaması gibi kan geldi pıhtı geldi düşük müdür acaba böyle yaşayıp çocuğunu doğuran da varmış öyle duydum bi kaç kişiden

Kızlar acil tecrübeliler yazabilir mi hafif hafif adet kanaması gibi kan geldi pıhtı geldi düşük müdür acaba böyle yaşayıp çocuğunu doğuran da varmış öyle duydum bi kaç kişiden
İnşallah değildir canım. Allah şifa versin. Ama hemen bi hastaneye git bence. Değilse bile iğne falan yaparlar. Ablamda da olmuştu. Şimdi 3 yaşında yeğenim var. Ama hemen bi baktırmak lazım

İnşallah değildir canım. Allah şifa versin. Ama hemen bi hastaneye git bence. Değilse bile iğne falan yaparlar. Ablamda da olmuştu. Şimdi 3 yaşında yeğenim var. Ama hemen bi baktırmak lazım
Gittim doktora kese yerinde beta iyi progesteron iyi , iğne ve hap verdi çok şükğr şimdilik bir sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…